Заплановано засідання постійної комісії з освітніх та медичних питань

29.10.19

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

30 жовтня 2019 року о 09 год. 15 хв. - засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення 60 сесії районної ради 7 скликання №992 від 02.08.2019 року «Про встановлення тарифного розряду та посадового окладу директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні».

2. Про встановлення посадового окладу виконуючому обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні.

3. Про затвердження додаткових угод до контрактів з головними лікарями комунальних некомерційних підприємств Вінницької районної ради.

4. Про внесення змін до районної Програми розвитку освіти Вінницького району на 2016-2021 роки.

5. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькому районі на 2019-2020 роки.

6. Про створення фонду депутата районної ради 7 скликання, затвердження Положення про його використання та встановлення суми фонду на 2020 рік.

7. Про зняття з контролю рішень районної ради.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація