Заплановано засідання постійної комісії для розгляду питань стосовно об'єктів та майна спільної власності

08.11.18

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

09 листопада 2018 року о 15 год. 00 хв. - засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про надання щорічної грошової винагороди виконуючому обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні.

2. Про надання дозволу ТОВ «ВІНПРОМБУД» на здійснення невід’ємних поліпшень (капітального ремонту) частини приміщення загальною площею 175,3 м.кв., що знаходиться на першому поверсі будівлі господарського корпусу за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92.

3. Про внесення змін до рішення 36 сесії районної ради 7 скликання № 372 від 21.12.2017 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району,  які передаються в оренду в 2018 році».

4. Про затвердження договору оренди та додаткових угод.

5. Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

6. Про затвердження структури та чисельності Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної  ради, в новій редакції.

7. Про затвердження додаткової угоди до Контракту №18 від 21.04.2017 року з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

8. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність.

9. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період. 

10. Про зняття з контролю рішень районної ради.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація