Заплановано проведення засідання постійної комісії

13.12.17

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

14 грудня 2017 року о 15 год. 00 хв.– засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про преміювання директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяна А.О.

2. Про віднесення «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради до групи за оплатою праці.

3. Про затвердження Плану роботи «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради на 2018 рік.

4. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації.

5. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є Вінницький територіальний центр соціального обслуговування.

6. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району,  балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації.

7. Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, які передаються в оренду в 2018 році.

8. Про зняття з контролю рішень районної ради.

9. Про програму управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Вінницького району на 2018-2020 роки.

10. Про затвердження звітів про незалежну оцінку основних засобів що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є Вінницький територіальний центр соціального обслуговування.

11. Звіт голови районної ради про діяльність з листопада 2016 року по листопад 2017 року.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація