Заплановано проведення засідання постійної комісії з освіти, культури, духовного відродження, сім'ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров'я

07.11.18

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

08 листопада 2018 року о 15 год. 00 хв. - засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про затвердження структури та чисельності Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної  ради, в новій редакції. 

2. Про надання щорічної грошової винагороди виконуючому обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні.

3. Про затвердження додаткової угоди до Контракту №18 від 21.04.2017 року з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

4. Про зняття з контролю рішень районної ради.

5. Про розгляд листа №19 від 26 жовтня 2018 року від Громадської організації «Вінницька районна федерація футболу» про виконання заходів районної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькому районі на 2017-2018 роки.

6. Про звернення батьків учнів с. Широка Гребля щодо підвезення дітей до школи.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація