Заплановано проведення засідання постійної комісії по розгляду земельних питань

21.03.18

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

22 березня 2018 року о 15 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, на якому буде розглянуто наступні питання:

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що знаходиться в оренді Цуркановського Олександра Савовича для ведення фермерського господарства на території Парпуровецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ «Поділля-Плант» для іншого сільськогосподарського призначення на території Медвежо-Вушківської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «Поділля-Плант» для іншого сільськогосподарського призначення на території Медвежо-Вушківської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває в оренді СТОВ «ПОДІЛЛЯ-ПЛАНТ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Медвежо-Вушківської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Гвоздецького Анатолія Анатолійовича, для ведення особистого селянського господарства на території Комарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що надаються на умовах оренди Вайну Дмитру Васильовичу для рибогосподарських потреб на території Степанівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що надаються на умовах оренди Вайну Дмитру Васильовичу для рибогосподарських потреб на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області;

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надаються в оренду ФГ «Промінь» для товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями та дворами) на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області;

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває в оренді ТОВ «ЮНИКА ПРОДЖЕКТ 2017» для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій на території Вороновицької об’єднаної територіальної громади за межами с. Комарів Вінницького району Вінницької області.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація