Заплановані засідання постійних комісій районної ради

20.04.18

З метою підготовки питань на сесії районної ради відбудуться засідання постійних комісій районної ради:

23 квітня 2018 року о 10 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що знаходиться в оренді Цуркановського Олександра Савовича для ведення фермерського господарства на території Парпуровецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Гвоздецького Анатолія Анатолійовича для ведення особистого селянського господарства на території Комарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, що надається в оренду ТОВ «Фітосвіт ЛТД» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по вул.. Незалежності, 64м на території Якушинецької сільської об’єднаної територіальної громади (до об’єднання Майданська сільська рада) Вінницького району Вінницької області.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське товариство «П’ятачок» за межами населеного пункту на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що надається в оренду ТОВ «ЮНИКА ПРОДЖЕКТ 2017» для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій на території Вороновицької об’єднаної територіальної громади за межами с. Комарів Вінницького району Вінницької області.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Дембіцького Богдана Петровича для ведення особистого селянського господарства на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що знаходяться в оренді Кубика Олександра Васильовича для сільськогосподарських потреб на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду фермерському господарству «АІС-КН» за межами населеного пункту, на території Оленівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що надана в оренду громадянину Ільїну Олександру Олексійовичу для рибогосподарських потреб на території Вороновицької селищної ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду селянському (фермерському) господарству «Відродження» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

12. Про затвердження інструкції з діловодства у виконавчому апараті районної ради.

13. Про зміни до районної Програми охорони навколишнього природного середовища у Вінницькому районі на 2017-2020 роки.

23 квітня 2018 року о 15 год. 30 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення заступникам директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради з навчально-тренувальної роботи Скорищенко Світлані Олександрівні, з адміністративно-господарської роботи Боєвій Галині Анатоліївні.

2. Про надання основної щорічної відпустки виконуючій обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні.

3. Про надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

4. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району,  балансоутримувачем якого є відділ культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації.

5. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району,  балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації.

6. Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району Комунальному закладу «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.

7. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Сокиринецької об’єднаної територіальної громади.

8. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Якушинецької об’єднаної територіальної громади.

9. Про передачу майна,що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та передається з балансу установи Вінницький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на баланс Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

10. Про внесення змін до рішення 36 сесії районної ради 7 скликання № 372 від 21.12.2017 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району,  які передаються в оренду в 2018 році».

11. Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Вороновицької об’єднаної територіальної громади.

12. Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність комунальну власність Деснянської територіальної громади.

13. Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Великокрушлинецької територіальної громади.

14. Про затвердження Передавального акту  нерухомого майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Якушинецької об’єднаної територіальної громади Вінницького району.

15. Про внесення змін до рішення 39 сесії 7 скликання Вінницької районної ради № 441  від 22.02.2018 року «Про реорганізацію Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради шляхом перетворення в Комунальне підприємство «Вінницький  районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

16. Про затвердження передавального акту Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради  до правонаступника Комунального  підприємства  «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької  районної ради.

17. Про затвердження статуту Комунального  підприємства  «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької  районної ради.

18. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

19. Про зняття з контролю рішень районної ради.

20. Про затвердження інструкції з діловодства у виконавчому апараті районної ради.

21. Заміщення вакантної посади завідувача «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація