Заплановані засідання постійних комісій районної ради

03.10.18

З метою підготовки питань на сесії районної ради відбудуться засідання постійних комісій районної ради:

04 жовтня2018 року о 8 год. 30 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад,  органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку, на якому будуть розглянуті наступні питання:                                                      

1. Про розгляд заяви-скарги жительки с.Писарівка Вінницького району Вінницької області Овчарук Л.О. від 07 вересня 2018 року.
2. Про розгляд скарги лікаря-стоматолога, терапевта Вінницької ЦРКЛ Рубеля О.В. від 24.08.2018 року.
3. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
4. Про зняття з контролю рішень районної ради.
5. Про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України щодо врегулювання питання фінансування соціальної інфраструктури району.
6. Про підтримку Звернення Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича щодо фінансових та матеріально-технічних проблем органів правопорядку з уточненою інформацією по Вінницькому району.

04 жовтня 2018 року о 14 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної радиз питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про розгляд пропозицій депутатів Вінницької районної ради 7 скликання (на 47 сесії Вінницької районної ради 7 скликання) щодо об’єднання всіх проектів рішень про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які будуть виноситися на наступну (після 47) сесію Вінницької районної ради 7 скликання в єдиний проект рішення «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок».
2. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни межі території с. Агрономічне Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області.
3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває в оренді Білого Віктора Федоровича для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування на території Ксаверівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Островського Олександра Сергійовича для індивідуального садівництва на території Лаврівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Горобчука Костянтина Петровича для ведення садівництва на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області. 
6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Карпика Федора Івановича для ведення садівництва на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Яремчук Антоніни Петрівни для ведення особистого селянського господарства на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває в оренді Дармороса Вячеслава Едуардовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Широкогребельської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Зареченній Ользі Володимирівні і знаходиться за межами населеного пункту, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.
10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Козярука Володимира Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області.
11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Марченкову Олегу Васильовичу і розташована за межами населеного пункту на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Марченковій Юлії Володимирівні і розташована за межами населеного пункту на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Мороза Олександра Миколайовича для ведення особистого селянського господарства на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Новотарського Валентина Леонідовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області (площею 3,3901 га).
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Новотарського Валентина Леонідовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області (площею 3,6110 га).
16.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Сухорукової Валентини Валеріївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області.
17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності ТОВ «Поділля-Сервіс-2» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Бохоницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Уманця Миколи Миколайовича для ведення особистого селянського господарства на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Дембіцького Богдана Петровича для ведення особистого селянського господарства на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 1,9500 га).
21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,3400 га, нормативна грошова оцінка 6378 грн.).
22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,3400 га, нормативна грошова оцінка 6007 грн.).
23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 2,7300 га).
24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 3,1200 га).

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація