Заплановані проведення засідань постійних комісій та Президії районної ради

30.10.18

 

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудуться засідання постійних комісій та Президії районної ради:

 

 

01 листопада 2018 року о 09 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про звернення депутатів Вінницької районної ради 7 скликання до Президента України щодо недопущення зростання ціни на газ для населення.

01 листопада 2018 року о 09 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про звернення депутатів Вінницької районної ради 7 скликання до Президента України щодо недопущення зростання ціни на газ для населення.
2. Про надання дозволу ТОВ «ВІНПРОМБУД» на здійснення невід’ємних поліпшень (капітального ремонту) частини приміщення загальною площею 175,3 м.кв., що знаходиться на першому поверсі будівлі господарського корпусу за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92.
3. Про внесення змін до рішення 36 сесії районної ради 7 скликання № 372 від 21.12.2017 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району,  які передаються в оренду в 2018 році».
4. Про затвердження договору оренди та додаткових угод.
5. Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
6. Про затвердження структури та чисельності Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної  ради, в новій редакції.
7. Про затвердження додаткової угоди до Контракту №18 від 21.04.2017 року з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.
8. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є відділ культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації.

01 листопада 2018 року о 09 год. 30 хв. – засідання Президії районної ради, на якому буде розглянуто проект Порядку денного позачергової 49 сесії районної ради 7 скликання.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація