Захисників України привітали з Днем Збройних Сил України

04.12.20

6 грудня відзначається День Збройних Сил України – це загальнонаціональне свято в нашій державі, адже українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни, і кожен громадянин, незалежно від віку, може долучитися до захисту України в різних своїх можливостях, методах та допомозі. Це свято, яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм  визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

За останні роки Збройні Сили України пройшли непростий шлях і нині можемо стверджувати: маємо справжнє військо, здатне захистити нашу країну, цінності, притаманні будь-якому цивілізованому суспільству.

У переддень свята, 4 грудня, голова районної ради Ігор Шутак, голова районної державної адміністрації Євгеній Луценко та старший інспектор з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи РДА Петро Олексій привітали військовослужбовців підшефної військової частини А 4610, що дислокуються поблизу с.Бохоники, та Вінницького військового комісаріату.

Керівники району подякували військовослужбовцям за вірність військовій присязі, віддане служіння Вітчизні, належний рівень організації роботи по зміцненню обороноздатності нашої держави та побажали нашим славним воїнам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, успіхів у службі, добра, злагоди, оптимізму, нових здобутків у виконанні почесних завдань в ім’я процвітання української держави.

За високу професійну майстерність, віддану працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави, старанність і сумлінне виконання визначених завдань кращим військовослужбовцям було вручено грамоти районної державної адміністрації та районної ради з грошовою винагородою. Приємно відзначити, що серед нагороджених є військовослужбовець Наталія Данилюк, якій наказом керівника військової частини А 1880 за бездоганну військову службу, зразкове виконання службових обов’язків присвоєно чергове військове звання «Сержант».

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація