Загиблому воїну з Бохоників відкрито меморіальну дошку

26.11.19

Події останніх років примусили кожного українця відчути свою причетність до своєї країни, а також  зрозуміти, що ми - господарі на власній землі. Тисячі молодих хлопців віддали найдорожче - життя за територіальну цілісність, свободу та незалежність України. Кожен з них свідомо йшов на поле бою, захищаючи свою Батьківщину від російського агресора.

22 листопада 2019 року відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на фасаді Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст., у якій навчався славний герой України Андрій Проценко. Від ворожої кулі снайпера, виконуючи свій військовий обов’язок, він загинув 2 вересня цього року, віддавши своє життя за Україну. Йому назавжди залишилось 24 роки... Не докохав, не встиг створити сім’ю, виростити дітей…

Вшанувати світлу пам’ять бійця, згадати його подвиг, висловити співчуття та щиру вдячність родині загиблого завіталиголова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова районної ради Сергій Сітарський, депутат обласної Ради Олександр Масленніков, батьки Андрія Проценка, командир військової частині А4610 Віталій Ковзун, бойові побратими загиблого, школярі та односельчани героя.

Присутні висловлювали свої щирі співчуття родині Андрія Проценка та згадували його.

Як зазначив голова районної ради Сергій Сітарський: «Уроки історії нам трактують, що Незалежність нам перейшла у спадок, і ми, українці, не вміємо її цінувати. Але сьогодні ми знову захищаємо нашу Незалежність: гинуть молоді бійці, діти залишаються без батьків, жінки без чоловіків, матері без дітей. І ми це тут з Вами на місцях маємо пам’ятати, цінувати, вшановувати світлу пам’ять про наших героїв. Сьогоднішня подія для кожного школяра - це приклад того, що герої народжуються не десь там в казках і їх не шукають -  вони живуть серед нас. Давайте залишим світлу пам’ять про наших героїв та подякуємо за те, що дарують нам тишу, спокій та мирне життя. А ми, в свою чергу, не маємо права забути і обов’язково залишити їх в історії. Слава героям! Слава Україні!».

Відкрили меморіальну дошку батьки Андрія Проценка. Затим настоятель храму освятив меморіальну дошку та здійснив заупокійну молитву за загиблими.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять Андрія та усіх українців, які віддали своє життя за самостійність та незалежність нашої держави та поклали квіти до меморіальної дошки.

Для довідки: Андрій Проценко народився в селі Бохоники Вінницького району. 16 квітня 2014 року був призваний на військову службу та призначений на посаду оператора радіолокаційної станції військової частини А4610, де й проходив військову службу.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація