Загальні збори громадян провели в с. Бохоники

03.04.18

31 березня 2018 року в селі Бохоники відбулись загальні збори громадян, в яких взяли участь голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, депутатський корпус, представники с. Агрономічне та жителі села. Цьогоріч послухати звіти про роботу сільської ради за минулий рік прийшло небагато.  

Основним питанням порядку денного, як і зазвичай, був звіт голови Ігоря Савчука про діяльність на посаді сільського голови за 2017 рік. Одним з головних досягнень минулого року стало початок будівництва водогону для забезпечення жителів села питною водою.

На зборах також висловили слова вдячності депутату Вінницької обласної Ради Олександру Масленнікову, який постійно опікується проблемами села, дбає про соціальні заклади, приймає участь в усіх заходах та визначних подіях громади. Так, в минулому році завдяки його сприянню в школі був оновлений комп’ютерний клас за рахунок комп’ютерів, які як міждержавний грант були передані навчальним закладам України з Китаю. На 100% був забезпечений глюкометрами ФАП с. Бохоники, що дає можливість робити швидку діагностику рівня цукру в крові на місці. Постійно співпрацює з головою Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобиля «Чорнобиль Єдність» у Вінницькому районі, ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС, жителем села Бохоники Миколою Демчуком. Це лише невеликий перелік гарних справ на благо жителів Бохоницької громади.     

Після звіту голови зі своїми критичними зауваженнями та запитаннями виступив депутат Бохоницької сільської ради Григорій Майстер.

Під час обговорення звітів задавалось багато питань, на які були надані відповіді. Не обійшлось і без запитань до голови районної ради Сергія Сітарського та голови райдержадміністрації Михайла Демченка.

Окрім запланованих питань, на зборах громадян піднімались питання благоустрою села, стану вулиць та доріг.

Представники с. Агрономічне завітали на сесію аби обговорити актуальне на сьогодні питання - добровільне об’єднання громад, а саме, створення Агрономічної об’єднаної територіальної громади.   

Загалом, збори пройшли успішно, звіти заслухали, питання обговорили. Керівники району подякували сільському голові Ігорю Савчуку за гарний звіт, за пророблену роботу та побажали в подальшому ще більших досягнень та процвітання.  

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація