Забезпечення законності та правопорядку на території Вінницької області!

17.03.14

03 березня 2014 року на 23 позачерговій сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання прийнято рішення №682 "Про забезпечення законності та правопорядку на території Вінницької області".

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ № 682

03 березня 2014 р.                                                                   23 сесія 6 скликання

Про забезпечення законності та
правопорядку на території Вінницької області

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», статті 9 Закону України «Про основи національної безпеки України», Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», обговоривши питання щодо забезпечення законності та правопорядку на території Вінницької області, обласна Рада ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника УМВС України у Вінницькій області про забезпечення законності та правопорядку на території Вінницької області взяти до відома.

2. З метою запобігання проявам злочинності, забезпечення правопорядку, проведення активної профілактичної роботи серед населення області:

2.1. Створити обласний штаб із координації спільних дій обласної Ради, обласної державної адміністрації, правоохоронних органів області, Вінницького гарнізону та громадських формувань щодо здійснення охорони громадського порядку, об’єктів життєдіяльності населення та забезпечення стабільної роботи адміністративно-господарського комплексу на всій території Вінницької області (далі – Обласний штаб).

2.2. Доручити голові обласної Ради спільно з головою обласної державної адміністрації затвердити персональний склад та положення про Обласний штаб.

3. Рекомендувати сільським, селищним та міським радам вживати заходів щодо створення при кожній сільській, селищній та міській раді громадських формувань з охорони громадського порядку відповідно до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».

4. Доручити постійним комісіям обласної Ради з питань культури, духовності та історичної спадщини, з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів спільно з управлінням культури і туризму обласної державної адміністрації розглянути питання та внести пропозиції щодо встановлення меморіальної дошки в пам'ять загиблих Героїв Майдану.

5. Рекомендувати активістам загонів Народної самооборони та інших громадських формувань привести свою діяльність у відповідність до норм чинного законодавства України.

6. Звернутися до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» з пропозицією терміново розглянути питання щодо суспільно-політичної ситуації в Україні.

7. Звернутися до керівників підприємств, установ, організацій Вінницької  області всіх форм власності, їх трудових колективів, всіх жителів Вінниччини із закликом щодо забезпечення громадського порядку в області.

8. Звернутися до УМВС України у Вінницькій області та Управління СБУ у Вінницькій області з пропозицією провести оперативно-пошукові заходи, спрямовані на встановлення:

- осіб, які організовували людей для формування «Антимайдану» та подальшого силового протистояння;

- керівників бюджетних установ, їх заступників, які відправляли підлеглих осіб на «Антимайдан»;

- посадових осіб, які перешкоджали перевізникам під час перевезення учасників Майдану до Києва. 

За результатами поінформувати обласну Раду до 15 квітня 2014 року.

9. Звернутися до голови Служби безпеки України Наливайченка В.О. з пропозицією здійснити перевірку законності дій начальника Служби безпеки України у Вінницькій області в лютому 2014 року у м.Вінниці та поінформувати обласну Раду.

10. Оприлюднити це рішення в газеті «Вінниччина», інших  електронних та друкованих засобах масової інформації для інформування громадськості Вінницької  області.

11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову обласної Ради.

 

Голова обласної Ради                                                                             С. СВИТКО

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація