За результатами опитування Бохоницька громада більшістю голосів виявила бажання не змінювати статус і залишитись самостійними

26.12.18

23 грудня в селі Бохоники відбулось опитування мешканців громади стосовно майбутнього об’єднання в ОТГ. Опитування, ініційоване сільським головою та депутатами села, відбулось шляхом голосування в приміщені Будинку культури і проходило з восьмої ранку до шостої вечора.

 

Все було як на справжніх виборах: і скринька, і бюлетень для голосування, і комісія, і підрахунок голосів, і протокол. Згідно протоколу в голосуванні прийняли участь 364 мешканці. У бюлетені було три варіанти. За перший - приєднання до села Агрономічне - проголосувало 27 мешканців; за другий - приєднання до міста Вінниці – 106; за варіант - залишитись самостійною громадою (як сьогодні) – 229. Зіпсованих  виявили лише два бюлетеня. Отож, дві третини мешканців не підтримали об’єднання з будь-якою громадою, виходить їх влаштовує сьогоднішній статус села. Варіант, передбачений перспективним планом, а це приєднання до села Агрономічне,  набрав найменше голосів.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація