За порушення законодавства щодо е-декларування передбачено відповідальність

21.03.18

Національне агентство з питань запобігання корупції звертає увагу суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, що подання електронної декларації є обов’язковим.

Статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкти декларування зобов’язані щороку до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції.

Декларація подається суб’єктами, які визначені Законом України «Про запобігання корупції», до яких віднесені також депутати місцевих рад, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування згідно підп. б, в п. 1 ч. 1 ст. 3 цього Закону України.

Також керівники комунальник установ, закладів, підприємств та організацій органів місцевого самоврядування зобов’язані подавати декларацію на підставі ст. 49 Законом України «Про запобігання корупції».

 

Головна

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація