За круглим столом обговорили перспективи розвитку та проблеми Нової української школи

21.02.19
 
19  лютого  2019 року під керівництвом начальника  відділу  освіти  Вінницької  райдержадміністрації  Світлани Томусяк  на  базі  Агрономічненської  СЗШ І-ІІІ ст. був проведений  круглий  стіл  «Перспективи розвитку та проблеми Нової української школи» для заступників директорів з навчально-виховної роботи та вчителів 1 класів  закладів  загальної  середньої  освіти району.
 
 
 
В роботі круглого столу взяли участь голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко, директор КУ «Вінницький  районний  методичний  центр  закладів  освіти» Олена Наскальна.
 
«Вже не перший рік тривають реформи освітньої галузі. Сьогодні - це впровадження Нової української школи. І завжди в ході реалізації будь-яких реформ виникає багато запитань, в тому числі, і чи взагалі потрібні ці зміни та нововведення, чи в правильному напрямку рухається держава, запроваджуючи новітні розробки. Але, головний показник успішності в цьому, не нові оснащені класи, а учень та якість і рівень володіння отриманими знаннями. Спілкуючись з учнями різного віку, зробив висновок, що позитивні зміни є, адже сьогодні першачки із задоволенням йдуть у школу і мають бажання вчитися. Тому бажаю всім успіхів у впровадженні цієї реформи, натхнення, отримати від сьогоднішньої наради максимум корисного, обмінятись досвідом, який потім втілити в подільшій роботі, передавши своїм вихованцям», - зазначив Сергій Сітарський. 
 
Вищезазначений захід був поділений на дві частини: практична та теоретична. В практичному  блоці  для  педагогів  району  були  запропоновані  уроки  за програмою НУШ у 1-А, 1-Б, 1-В та 2-Б класах. Під час виступів та обговорення учасниками заходу були розглянуті питання щодо перспектив розвитку та проблем НУШ, а також детально опрацьовані  питання  організації  роботи  у закладах освіти району за Концепцією Нової української школи. Підводячи підсумок заходу, начальник відділу освіти  Томусяк С.М. зазначила, що питання реалізації Концепції Нової української школи  є  одним  з ключових та першочергових завдань для  кожного освітнього закладу району.
 
З інформацію про нові методичні  підходи  до  роботи  вчителів  у НУШ ознайомила присутніх методист КУ «Вінницький районний  методичний  центр  закладів  освіти» Бадюк Т.К. За темою «Нова українська школа в дії», цікаво представили  свою роботу з першокласниками учитель Стадницької СЗШ І-ІІ ст. Мисак Н.С. та інші педагоги району, які застосовують на практиці методику НУШ. Думку батьківської громадськості з приводу реалізації Концепції НУШ узагальнила в своєму виступі практичний психолог Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. Бісікало Л.Г.
 
В своїх  виступах  всі  присутні  зазначали  про  те, що  учні 1 класу  краще сприймають  навчальний  матеріал  в  ігровій  формі  та  через  практичну, дослідницьку  діяльність; швидше  і  легше проходить період  адаптації  до  навчання  в  школі. Вагомим також є значення  наочності, дидактичних  матеріалів  та  застосування  в  роботі  комп’ютерної  техніки.
Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація