За ініціативи Вінницької районної державної адміністрації проведено 40 позачергову сесію районної ради

05.03.18

За ініціативи Вінницької районної державної адміністрації 03 березня 2018 року в залі засідань Вінницької районної ради під керівництвом голови районної ради Сергія Сітарського відбулась 40 позачергова сесія районної ради. В пленарному засіданні голова райдержадміністрації Михайло Демченко, його заступник Олег Бегус, начальник  Вінницького районного управління поліції Вінницького відділу поліції Головного Управління Національної поліції у Вінницькій області Олександр Яворський, прокурор Вінницької місцевої прокуратури Дмитро Шестопал, начальники відділів та управлінь Вінницької райдержадміністрації, керівники комунальних установ, закладів, організації та підприємства Вінницької районної ради, служб району, сільські, селищні голови, представники ЗМІ. В роботі сесії взяли участь 24 депутати районної ради.

Перед початком пленарного засідання традиційно привітали зі перемогами в спортивній галузі. А саме, очільники району Сергій Сітарський та Михайло Демченко вручили директору КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Андрію Заводяну Диплом Управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації за зайняте друге місце серед спортивних шкіл без категорії. Побажали закладу в подальшому успіхів і ще більше перемог і здобутків.

Потім Сергій Сітарський повідомив присутніх про початок п’ятнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад та закликав приймати активну участь.  

Після нагородження і оголошення депутати перейшли до затвердження порядку денного сесії, який після засідання президії затвердили без змін в кількості 6 питань:
1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.
2. Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою та інших повноважень на 2017-2018 роки.
3. Про внесення змін до комплексної Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2015-2018 роки.
4. Про Програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району на 2018- 2019 роки.
5. Про Порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району на 2018- 2019 роки.
6. Про внесення змін до рішення 37 сесії районної ради 7 скликання №384 від 21.12.2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

Під час розгляду та обговорення питань зміни були внесені лише до останнього рішення «Про внесення змін до рішення 37 сесії районної ради 7 скликання №384 від 21.12.2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».

За результатами розгляду по вищевказаному питанню депутатами районної ради вирішено доручити фінансовому управлінню Вінницької районної державної адміністрації внести наступні зміни та доповнення, а саме:
- із суми 474 889 грн. (виконання заходів Районна програма управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району на 2018- 2020 роки)  зняти 101,0 тис.грн. на поточний ремонт  та 10,0 тис.грн. на Програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району  на 2018 - 2019 роки для відшкодування витрат відділенню Фонду державного майна України у Вінницькій області, пов’язаних з приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького  району;
- зі співфінансування проекту реконструкції будівель Стрижавської школи-ліцей зняти 33,4 тис.грн. та направити «Дитячо-юнацькій  спортивній школі «Десна» Вінницької ради для організації підготовки команд-переможців районних змагань до участі в обласних та всеукраїнських фінальних змаганнях;
- з облаштування сцени Будинку культури (Некрасовська сільська рада) зняти 25 560 грн. та направити для стандартного приєднання та підключення електричних мереж Будинку культури с.Некрасово;
- слова «встановлення огорожі території клубу с.Махнівка» замінити на «будівництво огорожі території клубу с.Махнівка. 

Загалом, по всіх питаннях порядку денного депутатами були прийняті позитивні рішення.

 

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на веб-порталі 
районної ради в розділі

Рішення районної ради - 7 скликання - 40 сесії (позачергова)

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація