За допомогу ліквідаторам техногенної катастрофи Олександр Масленніков отримав відзнаку Міноборони

14.12.18
Сьогодні, 14 грудня, в День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС відбулись урочистості з вшанування чорнобильців та меценатів, які нині надають допомогу ліквідаторам техногенної катастрофи. Запрошені на захід отримали відзнаки Міністерства оборони України. Приємно відзначити, що серед нагороджених депутат Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков. 
 
Очільник Вінницької міськрайонної «Асоціації жертв Чорнобиля» підполковник запасу Володимир Мельник розповів, що подання на отримання відзнак готують чорнобильські ветеранські організації. Також він повідомив, що Олександр Георгійович допомагає чорнобильцям у проведені заходів, які проходять на Вінниччині.
 
В свою чергу, Олександр Масленніков зауважив, що не має морального права стояти осторонь й подякував за відзнаку: «14 грудня - це символічна дата, адже саме у цей день у 2006 році було завершено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. У цей день ми згадуємо про людей, які ціною власного життя та здоров’я захистили нас від наслідків однієї із наймасштабніших техногенних катастроф. Сьогодні кожен з нас у неоплатному боргу перед ними, і я вважаю допомогу ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС своїм обов’язком, як громадянина й депутата». 
 
Про допомогу ліквідаторам в селі Бохоники Вінницького району розповів його мешканець, очільник Вінницької районної організації «Чорнобиль-єдність» Микола Демчук. Він зазначив, що Олександр Масленніков надзвичайна людина: надає кошти на проведення урочистих заходів, присвячених чорнобильській трагедії, матеріальну допомогу ліквідаторам. Також депутат відгкунувся на пропозицію селян щодо видання книги, в якій зібрані історії їхніх земляків - «чорнобильців»Зазначимо, що у Бохониках проживає 15 осіб, які мають відповідний статус, і які знаходяться у зоні постіійної уваги депутата.
 
Вітаємо депутата Вінницької обласної Ради Олександра Масленнікова з отриманням відзнаки та бажаємо в подальшому успіхів, процвітання та гарних справ на благо територіальних громад Вінницького району.  
Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація