З оптимізмом та наснагою крокує до 100-річчя Михайло Данилович Демченко: в с. Дорожне привітали ювіляра

29.05.19

Сьогодні, 29 травня, в родині Демченків велике свято – відзначає своє 90-річчя шанована та знана людина села Дорожне – Демченко Михайло Данилович. Не зважаючи на такий поважний вік, ювіляр зберіг ясність пам’яті та мудрість, усміхнений і привітний, вражає своєю щирістю, добротою та життєрадісністю. З нетерпінням очікував на почесних гостей,  які завітали вшанувати та привітати іменинника. У гостинну оселю ювіляра прийшли голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, голова районної ветеранської організації Петро Василинич, очільниця громади Яна Пушечнікова з працівниками сільської ради та голова первинної ветеранської організації села Дорожне. Родина Демченків радо зустрічала гостей, Михайло Данилович з посмішкою приймав вітання та подарунки.

Вітаючи ювіляра, голова районної ради Сергій Сітарський побажав міцного здоров’я, миру та сімейного благополуччя: «Дуже приємно, що у нас є така традиція вітати з ювілейними датами довгожителів району. Бажаю Вам і Вашій родині здоров’я, процвітання, миру, достатку, шани і поваги від людей. Щоб в колі люблячої родини та друзів зустріли ще й столітній ювілей».

Почесні гості, віншуючи іменинника, бажали довгих років життя, міцного здоров’я, родинного затишку та радощів від дітей, онуків та правнуків. Висловлювали слова вдячності і поваги за те, що достойно зміг пережити всі випробування, які випали на його долю. А їх було не мало…

Народився Демченко Михайло Данилович 29.05.1929 року в с.Сосонка Вінницького району в багатодітній родині робітників, яка налічувала 11 дітей та пережила важкі роки голодомору,  воєнні та повоєнні роки. Всю свою юність Михайло Данилович проживав у с.Сосонка., а в 1954 році одружився та переїхав в с.Дорожне, де проживає й нині.Все своє трудове життя до 70 років працював у колгоспі «Дружба» в с.Дорожне. Разом з дружиною Ніною Іванівною, яка, на жаль, вже пішла з життя, виховали двох чудових синів: Олександрата Віктора. Тепер має у своїй родині трьох онуків та четверо правнуків. На даний час Михайло Данилович проживає разом із сином Олександром, невісткою Євдокією та онуком Сергієм. Перебуваючи в колі дружньої родини одразу видно, що в ній панує любов, взаємоповага та взаємодопомога. І, не зважаючи на свої роки, Михайло Данилович не сидить на  місці, він активно допомагає дітям у веденні домашнього господарства. Тож хочеться побажати, щоб Господь дарував ювіляру міцне здоров’я, аби в родинному колі з усмішкою, наснагою та оптимізмом зустріти ще не один день народження і не один ювілей.

Окрім приємних та гарних слів представники влади презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду. Запашні квіти та подарунки вручили представники сільської ради.

Михайло Данилович, в свою чергу, дякував гостям за тепло і увагу. Зі його слів стало зрозуміло, що для довгожителів не так важливі дорогоцінні подарунки, як увага від місцевого та районного керівництва. Так, вони відчувають себе незабутими людьми, котрі зробили чимало корисних справ для свого рідного краю.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація