З щедрівками та посіванням до районної ради завітав колектив Бохоницької школи

13.01.20

Череду новорічно-різдвяних свят продовжує Старий Новий Рік, який відзначається 14 січня. А вечір напередодні Старого Нового Року називається Щедрий вечір, Василів вечір або свято Меланки. У Щедрий вечір обов’язково щедрують, а наступного дня – посівають.

Вшановуючи давні українські традиції, сьогодні, 13 січня, в барвистих національних костюмах до районної ради завітали щедрівники - колектив Бохоницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., який привітав голову районної ради Сергія Сітарського та колектив ради з Новорічно-різдвяними святами, зі святом Меланки та Щедрого вечора з побажаннями добра, здоров’я і благополуччя сім’ям, піснями і засіванням зерна бажаючи багатого врожаю та щедрого року.

Талановиті виконавці співали щедрівки, бажали миру і злагоди, щастя, радості, усяких гараздів. За традицією під час виконання посівалок будинок треба обсипати зерном, що символізує хороший урожай. Тож, щедрівники щедро засіяли житом, пшеницею в районній раді, аби в кожного в родині було добро, здоров’я, процвітання та гарно родився врожай.

Голова  районної ради Сергій Сітарський  щиро подякував за віншування, навзаєм побажав  добра, злагоди, щастя, миру і здоров’я в прийдешньому році та згідно традицій віддячив подарунками і солодощами. 

Прийдешні новорічно-різдвяні свята з дитинства улюблені й святкові дні, наповнені світлом спільної радості, очікування дива й казки, душевного тепла і надії. Щира вдячність виконавцям, які намагаються у такий спосіб зберігати та примножувати наші українські традиції.

Веселих свят!

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація