З робочим візитом відвідали Широкогребельську, Пултівецьку та Некрасовську сільські ради

13.07.20

Днями голова районної ради Тетяна Закревська разом із заступником Олексієм Плакидою, першим заступником голови Якушинецької ОТГ, депутатом районної ради Сергієм Сітарським та працівниками виконавчого апарату здійснили робочий візит до Широкогребельської та Пултівецької сільських рад, аби ознайомитись з роботою та вивчити проблемні питання громад.

Розпочали візит з відвідування Широкогребельського НВК. Заклад мали запустити ще два роки тому, але постійно існували проблеми, які відтерміновували початок роботи навчально-виховного комплексу. В червні поточного року на одному із засідань постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, соціального захисту населення та охорони здоров’я головою комісії Сергієм Сітарським в присутності голови районної ради Тетяни Закревської та начальника відділу освіти Світлани Томусяк обговорювалось питання щодо запуску Широкогребельського НВК. Сергій Сітарський поцікавився, коли запрацює заклад, адже вже все мало бути готове до запуску. Зі слів начальника відділу освіти Світлани Томусяк для початку роботи майже все готове, але ще потрібно виконати певні роботи щодо пожежозахисту. Додала, що роботи в цьому напрямку проводяться і найближчим часом будуть розпочаті.

Дізнавшись, що мають виконуватись зазначені роботи, вирішили завітати і на власні очі впевнитись у їх виконанні. Прибувши на місце, побачили що представниками фірми Флоріан-Т проводились роботи по улаштуванню систем заземлення та блискавкозахисту будівлі закладу відповідно до затвердженого проєкту. На місці була керівник закладу Лариса Петер, яка спостерігала за виконанням аби все було зроблено в повному обсязі згідно документації та у визначені терміни.  Як зазначили представники фірми в тижневий термін всі роботи мають бути виконані.

Поспілкувавшись з підрядниками, голова районної ради Тетяна Закревська з делегацією оглянула весь заклад. Оглядаючи заклад, розпитувала керівника закладу Ларису Петер про готовність до відкриття закладу. Лариса Петер, в свою чергу, розповіла, що окрім систем заземлення та блискавкозахисту ще необхідно буде виконати протипожежну обробку будівель та споруд, але це буде виконувати інша підрядна організація. Також повідомила, що існують і проблеми з дозволами на підключення до електромереж. Тому звернулась до голови районної ради з проханням по можливості допомогти у вирішенні питання.

Багато робіт в Широкогребельському НВК було зроблено завдяки очільнику громади Андрія Фостика, який приклав неабиякі зусилля, залучивши благодійні кошти задля облаштування закладу. Тож небайдужий керівник теж прибув до закладу оглянути виконання робіт та поспілкуватись з головою районної ради.

Після оглядин навчального закладу, вирушили до сільської ради, де голова сільської ради Андрій Фостик показав приміщення, в якому окрім сільської ради розміщений ще ФАП та поштове відділення. Поспілкувавшись з очільником Широкогребельської громади, делегація вирушила далі - в Пултівці.

Там теж на місці очікувала сільський голова Зоя Заверуха, яка повідомила, що цьогорічний карантин завадив виконанню багатьох робіт, але попри все сільська рада намагається робити все, щоб населення якнайменше відчуло наслідки всеукраїнського карантину. Літо - час не тільки відпочинку, а й час ремонтів. Тож наразі, в приміщенні сільської ради проводяться ремонтні роботи.

В ході спілкування до голови районної ради звернулась мешканка села Пултівці з проханням посприяти у вирішенні проблемного питання - щоденного відключення електроенергії. Сільський голова Зоя Заверуха підтвердила, що дійсно, така  проблема існує. І вона неодноразово зверталась до керівника електромереж, але проблема не вирішується. Вона полягає ще і в тому, що Пултівецька сільська рада обслуговується Жмеринським РЕС, хоча територіально розміщена у Вінницькому районі. Тетяна Закревська зауважила, що візьме питання на контроль, вивчить та, по можливості, допоможе у його вирішенні.        

Депутат районної ради, перший заступник голови Якушинецької ОТГ Сергій Сітарський уважно вивчав проблеми громад, адже невдовзі вони мають увійти до складу Якушинецької ОТГ, тож потрібно знати всі проблемні питання, які потрібно буде першочергово вирішувати.

На завершення робочої поїздки вирішили оглянути ще декілька закладів на території Некрасовської сільської ради, яка вже увійшла до складу Якушинецької ОТГ.

Так, спочатку завітали до Некрасовської амбулаторії, яка розміщена в аварійному приміщенні. Туда ж прибула ще і директор Некрасовського сільського будинку культури, депутат Якушинецької ОТГ Мая Жмуцька, якій небайдужа доля місцевої амбулаторії. Одна стіна будівлі, в якій розміщена амбулаторія, майже повністю відішла від основної будівлі і тимчасово укріплена балкою. Це питання потребує нагального вирішення, адже здійснювати прийом пацієнтів в авіарійному приміщенні не досить безпечно. До ще існує проблема з величезним старим каштаном, гілки якого від кремезності можуть обвалитись і повністю зруйнувати приміщення амбулаторії. Поряд ще є і інші дерева, які потрібно зрізати, оскільки вони можуть пошкодити лінії електропередач.  Керівники як району, так і Якушинецької ОТГ, проблему почули і зазначили, що будуть намагатись спільними зусиллями вирішувати питання.

Наостанок заїхали до Некрасовського сільського будинку культури та до Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст., в яких тривають ремонтні роботи та підготовка до відкриття після завершення карантину та до нового навчального року.       

Підсумовуючи робочу поїздку, хочеться зазначити, що проблемних питань вистачає в кожній громаді, але і місцеві керівники, і районна влада працюють і будуть працювати над їх вирішенням.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація