З професійним святом вітали соціальних працівників

31.10.19

Щороку в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі трудівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Напередодні свята, 30 жовтня, тих, хто завжди готовий прийти на допомогу, розділити чужі турботи та підтримати у нелегкий життєвий період, з професійним святом привітали заступник голови районної ради Олексій Плакида та голова районної державної адміністрації Михайло Демченко. Вони висловили слова поваги і вдячності працівникам управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Вінницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості та Вінницького територіального центру соціального обслуговування.  

У своєму вітальному слові голова районної державної адміністрації Михайло Демченко зазначив: «Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом - Днем працівника соціальної сфери! На Ваші плечі покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка жителів Вінницького району. Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти - це ті люди, які щодня відчувають Вашу увагу і турботу. Яким Ви допомагаєте впоратися з нелегкими життєвими обставинами, своєю посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині - віру, впевненість та надію. Саме завдяки Вашій праці і самовіддачі, труд соціального працівника завжди був і залишається одним із найблагородніших в світі. Міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди Вам і Вашим родинам».

Заступник голови Вінницької районної ради Олексій Плакида наголосив, що нелегка праця соціального працівника дуже важлива й необхідна суспільству. Побажав винуватцям торжества творчого натхнення, здійснення всіх задумів і мрій, щоб їх завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям.

За  високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України 16 соціальних працівників нагороджено грамотами районної державної адміністрації і районної ради та грошовими винагородами.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація