З професійним святом вітали працівників органів місцевого самоврядування

10.12.18

7 грудня - День місцевого самоврядування - професійне свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання міст і селищних громад.

З нагоди відзначення цього професійного свята, саме 7 грудня, в приміщенні зали засідань Вінницької районної ради відбулись урочистості. 

На свято завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко, працівники виконавчого апарату районної ради, депутати районної ради, сільські, селищні голови, голови ОТГ, секретарі сільських, селищних рад та представники органів місцевого самоврядування.

Зі словами вітання до присутніх звернувся голова районної ради Сергій Сітарський: «Шановні працівники місцевого самоврядування! Вітаю всіх зі святом. Напевно, кожен погодиться зі мною,  що місцеве самоврядування - це не робота, це життя. Багато хто з присутніх працює вже не одне скликання і чудово мене розуміє: в самоврядуванні немає чітко визначеного робочого часу, ми постійно працюємо на благо своїх громад. Тому, хочеться подякувати всім Вам за відданне служіння українському народу. В цей день хочеться побажати успіхів, процвітання, необмежених ресурсів та можливості самостійно розпоряджатися ними та вирішувати всі питання своєї громади. І щоб Ви завжди мали плани на майбутнє, які б могли виконати для процвітання та успішного розвитку своїх територіальних громад.  Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, бажання, натхнення, розумних рішень, добрих справ та вдяночності від людей».

До привітань приєднався голова райдержадміністрації Михайло Демченко, який побажав міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, творчої наснаги, оптимізму та подальших успіхів в усіх справах та починаннях.

Після привітань голова районної ради Сергій Сітарський та голова районної державної адміністрації Михайло Демченко вручили  нагороди.

За активну депутатську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток Вінницького району та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесними грамотами Вінницької районної державної адміністрації та районної ради нагороджено:

Бондаря  Віталія Олександровича - депутата Вінницької районної ради 7 скликання
Герцуна Петра Михайловича - депутата Вінницької районної ради 7 скликання
Гуменюка Василя Панасовича - депутата Вінницької районної ради 7 скликання
Демченка Михайла Івановича - депутата Вінницької районної ради 7 скликання
Катілова Василя Йосиповича - депутата Вінницької районної ради 7 скликання
Милого Олександра Івановича - депутата Стрижавської селищної ради 7 скликання
Титко Віктора Івановича - депутата Вінницької районної ради 7 скликання
Федорцову Світлану Михайлівну - депутата Вінницької районної ради 7 скликання

За багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, професійне виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята Дня місцевого самоврядування Почесними грамотами Вінницької районної державної адміністрації та районної ради нагороджено:

Бабенко Галину Миколаївну - секретаря Сосонської сільської ради
Дем’яненка Олексія Андрійовича - завідувача господарством відділу фінансово-господарського забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради
Демченка Миколу Дмитровича - Сосонського сільського голову 
Заєць Інну Олександрівну - головного спеціаліста відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради
Кадіру Надію Миколаївну - секретаря Гуменської сільської ради
Короля Андрія Миколайовича -  Побережненського сільського голову
Кравченка Валерія Володимировича - Вінницько-Хутірського сільського голову
Медведську Валентину Василівну - секретаря Стрижавської селищної ради
Мельник Галину Володимирівну - секретаря Лаврівської сільської ради
Олійник Наталію Анатоліївну - адміністратора ЦНАП Агрономічної сільської ради
Осіпенко Настю Сергіївну - інспектора з ведення бухгалтерського обліку Агрономічної сільської ради
Романюка Василя Станіславовича - голову Якушинецької об’єднаної територіальної громади
Тіхонову Олену Борисівну - головного спеціаліста відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради
Яклюшина Владислава Володимировича - Стадницького сільського голову

Керівники району вручили Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради секретарю та керівнику ЦНАП Агрономічної сільської ради Ірині Бербець, Тетяні Лисак.

Святковий настрій усім присутнім створили працівники відділу культури, адже ними було підготовлено чудову концертну програму, де лунали веселі та запальні пісні, лунала гарна музика.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація