З професійним святом вітали працівників органів місцевого самоврядування

06.12.19

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей владна структура, яка об’єднує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів.

6 грудня в залі засідань Вінницької районної ради відбувся урочистий захід, присвячений Дню місцевого самоврядування. На святі були присутні: голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, депутат Вінницької обласної Ради Сергій Кривешко, заступник голови районної державної адміністрації Олег Бегус, депутати районної та сільських селищних рад, сільські, селищні голови та голови ОТГ, секретарі, представники органів місцевого самоврядування.

Зі словами вітання до колег та присутніх звернувся голова районної ради Сергій Сітарський, наголосивши наступне: «Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей, дієвим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань. Сьогодні триває реформа децентралізації, і хочеться сподіватись, що ті зміни і повноваження, про, які говорять насправді нададуть можливість громадам самостійно вирішувати свої питання, бути спроможними і самодостатніми.  Адже, місцеве самоврядування - це і є можливість громади вирішувати свої питання в межах визначених повноважень. Відповідно до запланованих змін все більше повноважень передається на місця, послуги наближають до людей. Хочеться побажати всім громадам мати можливості виконувати всі свої повноваження. Дякую всім Вам за Вашу відданність місцевому самоврядуванню, за служіння своєму народу, за ту щоденну працю, яка направлена на покращення життя мешканців Ваших громад. Вітаю зі святом, бажаю здоров’я, щастя, успіхів, процвітання і завжди пам’ятати, що ми - представники органів місцевого самоврядування, працюємо на благо і захист інтересів людей. Зі святом! Всього самого найкрашого!».   

У своєму вітальному слові заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус сказав: «Шановні працівники органів місцевого самоврядування,  депутати рад! Щиро вітаю вас з вашим професійним святом! Вам випала почесна та відповідальна місія – представляти громади, знати їх проблеми і докладати усіх зусиль для їх вирішення. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна життєва позиція є гідним внеском в соціально – економічний розвиток нашого району. Тож бажаю вам міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, творчої наснаги, оптимізму та подальших успіхів в усіх ваших справах та починаннях».

Зі святом представників місцевого самоврядування також привітав і депутат обласної Ради Сергій Кривешко, подякувавши присутнім за особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, вирішення його актуальних проблем, професіоналізм, сумлінну роботу на благо територіальних громад району. Побажав усім миру, міцного здоров'я, щастя, згуртованості і взаєморозуміння, поваги та вдячності від людей, наполегливості, непохитної віри у себе і майбутнє України. 

Після привітань вручили Почесні грамоти та грошову винагороду депутатам рад за активну депутатську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток Вінницького району та кращим працівникам органів місцевого самоврядування за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, професійне виконання посадових обов’язків.

Святковий настрій усім присутнім протягом заходу створюали творчі колективи району, адже ними було підготовлено чудову концертну програму, де лунали чудові пісенні номери, гарна музика та гуморески.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація