З професійним святом вітали працівників енергетичної галузі Вінницького району!

22.12.18

22 грудня працівники енергетичної галузі України відзначають своє професійне свято – День енергетика – день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку, удосконаленні й підтримці повсякденного життя населення. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

З нагоди свята у Вінницькому районі відбулись урочистості. До працівників СО «Замостянські електричні мережі» з привітаннями завітали голова районної ради Сергій Сітарський та голова районної державної адміністрації Михайло Демченко. 

Вітаючи енергетиків голова районної ради Сергій Сітарський зазначив: «Складно перебільшити значення енергетики в нашому житті, адже від неї залежить життєздатність галузей економіки, комфорт, тепло і світло в будинках безлічі людей. Розвиток народного господарства краю, його успішне функціонування нерозривно пов’язане з надійною та ефективною роботою енергетичної сфери. У цей день вітаю всіх працівників енергетичної галузі. Бажаю Вам здоров’я, успіхів на виробництві, здійснення Ваших мрій та сподівань».

Керівники району побажали всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, родинного затишку, процвітання та Божого благословення!

Кращі енергетики району були нагородженні грамотами районної державної адміністрації, районної ради та грошовими винагородами за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток електроенергетичної галузі та з нагоди професійного свята – Дня енергетика.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація