З професійним святом вітали педагогічних працівників Вінницького району

04.10.18

Ти – учитель, ти – сіяч недремний
Ти – наставник юних, молодих.
Ти – коваль, поет і будівельник,
Добротворець і дозорець ти.
До дітей тебе веде і кличе
Світлий образ доброї мети.
А в дорозі люди знамениті,
Кожен з них – кровиночка твоя.
Світиться і світися у світі
Пісня, хліб і вчителя ім’я

Часто кажуть, що вчитель – це не просто професія, це покликання. І це справді так. Адже саме з педагогом пов’язано безліч приємних спогадів, перемог та звершень. Він тримає учня за руку й допомагає пізнати світ, зробити перші самостійні кроки, виховує та навчає новому. Інколи людям здається, що своїми досягненнями вони зобов’язані насамперед собі. Але у кожному з нас труд вчителя.

Щорічно в першу неділю жовтня всі освітяни відзначають своє професійне свято – День учителя. Напередодні в кожному куточку країни проходять урочисті святкування з цієї нагоди. Не став винятком і Вінницький район. 03 жовтня у Вінницьких Хуторах в районному Будинку культури на свято зібралася чимала когорта працівників освіти району та представників районних установ і організацій.

Привітати освітян з їхнім професійним святом завітав голова районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк, голова районної організації профспілки працівників освіти та науки Михайло П’ятак, очільник ВРО ВФСТ «Колос» АПК України Родіон Юсумбелі, представники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району працівники відділів та управлінь райради та райдержадміністрації.

Вітаючи освітян гості побажали їм міцного здоров’я, мирного неба, родинного тепла та затишку, гідної зарплати, вдячності від батьків та учнів, особистих та професійних здобутків, творчої наснаги.

«Щиро вітаювсіх педагогів з професійним святом! Висловлюювеликувдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.Учитель – одна з найважливіших професій. Вона – для обраних. Ви щодня стоїте перед прицілом сотень допитливих очей, ведете дітей сходами пізнання. Ви живете своєю професією. До Вас йдуть із своїми болями та радощами наші діти. Яке велике серце потрібно мати вчителеві, щоб рік у рік щоденно віддавати його учням, і якою великою має бути любов до дітей у його добрій, терплячій, нестаріючій душі! Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки і шани.Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Окрім того, сьогодні, Ви ще впроваджуєте реформи, започатковуєте Нову українську школу. Тому, хочеться побажати Вам кращих часів для освітян. Щиро вдячний Вам, шановні вчителі, за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність i безкорисливе добро, яке повсякчас ви даруєте своїм вихованцям. Бажаю Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!» - зазначив у своєму вітальному слові голова районної ради Сергій Сітарський.

Окрім приємних слів та щирих віншувань за сумлінну творчу працю, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти головою районної ради Сергієм Сітарським та головою райдержадміністрації Михайлом Демченком кращі представники освітньої галузі району були нагороджені Грамотами Вінницької районної державної адміністрації та Вінницької районної ради та грошовою винагородоюпрацівники освіти  Вінницького району.

Також, забагаторічну, сумлінну творчу працю, відповідальність педагоги отримали і обласні нагороди: почесну грамоту Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за розвиток і вдосконалення роботи навчального закладу та з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля; грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за перемогу Стрижавського дошкільного навчального закладу ясла-садок «Казка» Стрижавської селищної радив обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти в номінації «Кращий заклад дошкільної освіти загального розвитку сільської місцевості»; почесними грамотами Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації нагороджуються за сумлінну творчу працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та за результатами атестації у 2017-2018 навчальному році.

Окрім районних та обласних нагород, педагоги отримали численні нагороди відділу освіти районної державної адміністрації, які вручали начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк та голова районної організації профспілки працівників освіти та науки Михайло П’ятак. Так, найкращих працівників освітянської галузі нагородили відділу освіти Вінницької РДА та дипломи, вручили посвідчення. Педагоги отримали дипломи відділу освіти за перемогу у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», грамоти відділу освіти керівників та заступників керівників закладів освіти району за високий професіоналізм і креативність, майстерність в управлінській діяльності у номінації «Креативний керівник»; грамоти відділу освіти у номінаціях «Творчий вчитель», «Творчий потенціал дошкілля», «Шкiльна бiблiотека»; за інноваційні підходи до організації методичної роботи; за iнновацiйнiпiдходи до органiзацiї роботи в умовах концепцiї «Нова українська школа»; подяки відділу освіти та районної організації профспілки працівників освіти.

Не залишили без уваги і педагогів спортивної галузі. Грамотами відділу освіти за високу результативність спортивної діяльності та вагомий внесок у популяризацію здорового способу життя серед учнівської молоді були нагороджені кращі тренери-викладачі Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради.

За підсумками Спартакіади серед учнів закладiв загальної середньої освiти Вінницького району у 2017-2018 навчальному році кубками, Грамотами відділу освіти та грошовими винагородами були нагороджувати заклади освiти та учителі фізичної культури, які підготували команди переможців і призерів Спартакіади серед учнів закладiв загальної середньої освіти Вінницького району в загальнокомандному заліку в номінаціях  «Спартакіада серед учнів закладiв загальної середньої освiти I-III ступенів» (ІІ, ІІІ місце), «Спартакіада серед учнів закладiв загальної середньої освiти I-II ступенів» (І місце), «Вiйськово-патрiотичнi спортивнi iгри» (І місце). Керівники гуртків Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради отримали подяки відділу освіти за зайняте перше місце у 36-х обласних змаганнях з туристського багатоборства серед педагогічних працівників Вінниччини. І на завершення нагородили грамотами відділу освіти за сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків, активну участь у життєдіяльності закладів освіти району працівники адміністративно-господарського персоналу в номінації «Працівники системи загальної середньої освіти».

Гарний настрій педагогам упродовж свята дарували аматори сцени. Як завжди талантами своїх колег вражали артисти вокальних ансамблів «Берегиня», «Зорецвіт», дует «Фієста»,  хореографічний колектив «Мрія», студія сценічної та трюкової пластики «У зі світловим шоу «Сила». А на завершення подарували вокально-хореографічну композицію «Посвята вчителям», яку виконали Вікторія Вусик та Василь  Бондаренко та танцювальний колектив «Барви» Михайлівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація