З побажаннями «У добру путь» вітав випускників Бохоницької школи обласний депутат Олександр Масленніков

05.07.19

Днями цікаво та весело у Бохоницькому будинку культури пройшов випускний вечір для місцевих одинадцятикласників. І хоча випускників було лише дев’ять, подивитись на церемонію прийшло дуже багато людей, зала була заповнена вщент. На урочистості завітав депутат Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков.

Дівчата – справжні принцеси в чудових сукнях, хлопці – джентльмени із гордо піднятими головами. Вони йшли до цього дня довгих одинадцять років, позаду безліч вивчених домашніх завдань, успішно складене ЗНО. Тож вони заслужили на пошану та оплески, яких не шкодували односельці.

Випускники цього вечора отримали багато вітань та теплих слів побажань на свою адресу. Зокрема, Олександр Масленніков зауважив, що перед вчорашніми учнями сьогодні стоїть дуже важливий та складний вибір - вибір життєвої стежини. «Підійдіть до вибору майбутньої професії виважено та відповідально. Не забудьте подякувати сьогодні Вашим батькам, адже вони не менше за Вас переживають та переймаються Вашим майбутнім. Але найголовніше, що хочу побажати, - це мирного неба над нашою Україною, нехай мир запанує на всій території нашої держави. А Вам, шановні випускники, у добру путь!», - наголосив обласний депутат.

Олександр Масленніков, як меценат, який постійно допомагає навчальному закладу і цього разу не залишився осторонь, надав кошти на відеозйомку випускного вечору.

Також віншували випускників директор Бохоницької СЗШ І-ІІІ ст., перша вчителька, класний керівник. Батьки мовили напутні слова та вручили коровай.

А свято тривало та занурювало присутніх у спогади, на екрані проектора транслювалась добірка фотографій за усі роки навчання в школі. Фахівцями Будинку культури сценарій свята було складено так, що випускники були постійно в центрі уваги та продемонстрували усі свої таланти. Були і усмішки, і сльози, і спогади. Свято вдалось на славу та на все життя запам’ятається воно головним героям – випускникам.

За матеріалами
газети «Подільська зоря»

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація