З оптимізмом та наснагою крокує до 100-річчя довгожитель села Зарванці

03.02.20

31 січня в селі Зарванці відзначив своє 90-річчя шановний та знаний на все село трудівник - Войтко Павло Романович. Не зважаючи на такий поважний вік, ювіляр зберіг ясність пам’яті та мудрість, вражає своєю щирістю та життєрадісністю. Візит почесних гостей був спражнім сюрпризом та приємним подарунком для ювіляра. У гостинну оселю ювіляра прийшли голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, депутат районної ради Людмила Марценюк, голова районної ветеранської організації Петро Василинич, очільник Якушинецької громади Василь Романюк та голова первинної ветеранської організації громади Микола Ситар. Родина Войтко радо зустрічала гостей, Павло Романович з посмішкою приймав вітання та подарунки.

Почесні гості, віншуючи іменинника, бажали довгих років життя, міцного здоров’я, родинного затишку та радощів від дітей, онуків та правнуків. Висловлювали слова вдячності і поваги за те, що достойно зміг пережити всі випробування, які випали на його долю. А їх було не мало…

Народився Войтко Павло Романович в с.Зарванці Вінницького району, де виріс, закінчив школу, працював і до цього дня проживає в своєму рідному селі. Важкі випробування випали на долю ювіляра: роки голодомору, війна та повоєнна відбудова. Під час війни працював у колгоспі, виконуючи садово-городні роботи, за що отримав нагороди та має статус учасника трудового фронту. По завершенню війни - служба в Радянській армії, потім служба в НКВД. По завершенню служби в НКВД Павло Романович працював в місцевому рибгоспі, за відмінну роботу отримав орден «Знак пошани» та багато інших нагород і відзнак. Свій трудовий шлях Павло Романович завершив, працюючи в охороні Вінницького телецентру.

Разом з дружиною Ніною Луківною, яка, на жаль, вже 14 років як пішла з життя, виховали чудового сина Олександра. На даний час Павло Романович проживає разом із сином Олександром та невісткою Тетяною. А ще має онука - військового офіцера та чудових правнука та правнучку. Перебуваючи в колі дружньої родини, одразу видно, що в ній панує любов, взаємоповага та взаємодопомога. І, не зважаючи на свої роки, Павло Романович не сидить на  місці, він активно допомагає у веденні домашнього господарства. Тож хочеться побажати, щоб Господь дарував ювіляру міцне здоров’я, аби в родинному колі з усмішкою, наснагою та оптимізмом зустріти ще не один день народження і не один ювілей.

Окрім приємних та гарних слів представники влади презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду. Подарунки вручив і очільник громади.

Павло Романович, в свою чергу, дякував гостям за тепло і увагу. З його слів стало зрозуміло, що для довгожителів не так важливі дорогоцінні подарунки, як увага від місцевого та районного керівництва. Так, вони відчувають себе незабутими людьми, котрі зробили чимало корисних справ для свого рідного краю.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація