З новорічно-різдвяними святами привітали вихованців Прибузького та Стрижавського інтернату

22.12.18

Напередодні новорічно-різдвяних свят із теплими привітаннями та побажаннями до Прибузької допоміжної школи - інтернат та Стрижавського дитячого будинку – інтернат з подарунками завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко, Стрижавський селищний голова Таїсія Короленко, головний спеціаліст з питань сім’ї та молоді Наталія Войтюк та головний спеціаліст служби у справах дітей Ірина Багрій.

У закладах 261 вихованець, і всі вони чекали на казку, адже вірять у дива. Гості від щирого серця подарували дітям солодощі та подарунки.

Керівники району побажали дітлахам міцного здоров’я, успіхів у навчанні та завжди залишатися сповненими віри у щасливе майбутнє. «Нехай казковий настрій новорічних та різдвяних свят панує серед вас упродовж усього наступного року й дарує радість, благополуччя, затишок і щасливі посмішки», - сказав у вітальному слові Михайло Демченко.

Також, подякували керівникам закладів Нілі Правдюк та Василю Ліцькому за те, що вони піклуються про дітей, адже їм, як нікому, потрібна любов та турбота ближнього.

Прибузька допоміжна школа-інтернат

Стрижавський дитячий будинок–інтернат

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація