З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку в Парпурівцях відбувся святковий концерт

02.10.18

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, що відзначається 1 жовтня, за участі працівників відділення денного перебування Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради на базі будинку культури с. Парпурівці відбувся святковий концерт для слухачів «Університету третього віку» факультету «Вокального співу» ансамблем «Берегиня», яка виконала ряд народних пісень, а саме: «Зелене жито, зелене», «Ой у вишневому садку», «Тече вода», «Батьківська хата» та інші.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. Підопічні розповідали про свої життєві шляхи, про злети та падіння. Та попри все вони висловлювали свою вдячність за турботу працівників, котрі про них дбають, а також за теплі зустрічі та приємні моменти, які для них організовують.

 

В цей день хотілось донести до всіх підопічних, що людина, яка досягла поважного віку, гідна поваги хоч би тому, що їй це по милості Божій вдалося. Адже не всім дано таке благовоління відчути мудрість своїх років. Саме тому, літніх людей потрібно поважати і дослухатися, бо у них за плечима величезний досвід, який неодмінно стане у пригоді нашому молодому поколінню. 

Зустріч завершилась посиденьками, гарячими напоями та солодощами.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація