З метою підготвки до сесії провели засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету

17.05.18

15 травня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк та члени комісії: Володимир Болебрух, Світлана Федорцова (секретар комісії), Олександр Мельник та Віктор Титко.

Присутніми на комісії були: голова Вінницької районної ради – Сергій Сітарський, голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко, заступник голови районної ради - Олексій Плакида, заступник голови Вінницької районної державної адміністрації - Олег Бегус, начальник фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації - Лариса Микитюк, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради - Дмитро Часовських, начальник організаційного, інформаційного відділу виконавчого апарату районної ради - Анжеліка Храпко та запрошені керівники структурних підрозділів Вінницької районної державної адміністрації та установ, закладів, організацій Вінницької районної ради, головний редактор Подільської зорі - Федор Бежнар, головний лікар Комунального закладу Вінницький районний первино-медико-санітрної допомоги» Вінницької районної ради - Вадим Пасічник, завідувач Трудового архіву Вінницького районної ради - Микола Скоробогач та директор територіального центру Комунальної установи  «Вінницький територіального центру соціального обслуговування» Вінницької районної ради Олена Кривошеєва.

На порядок денний виносилось 15 питань, з них 5 проекітв рішень винесено на розгляд 43 сесії районної ради,  3 - на 44 сесію районної ради,  по  листах щодо виділення коштів з районного бюджету прийняті відповідні рішення та направлені копії листів до головних розпорядників коштів для відповідного реагування.

По результатах розгляду листа Вінницької районної державної адміністрації щодо погодження проекту розпорядження «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» вирішено погодити даний проект, а це збільшння доходів загального фонду районного бюджету на загальну суму 783,50670 тис.грн, в т.ч. за рахунок: субвенції з обласного бюджету на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування на суму 129,370тис.грн; субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції з Хижинецького бюджету Сокиринецької ОТГ на суму 485,700 тис.грн; інших субвенцій з Агрономічного, Мізяківсько-Хутірського сільських бюджетів, Вороновицького селищного бюджету Вороновицької ОТГ та Тиврівського районного бюджету суму 168,43670 тис.грн.

- Вінницькій районній державній адміністрації на загальну суму 630,06170 тис.грн. на суму 512,46170 тис.грн (на придбання підігрівача інфузійних розчинів для пологового відділення Вінницької ЦРКЛ – 6,524 тис.грн; утримання ЦРКЛ за рахунок коштів медичної субвенції з Хижинецького сільського бюджету Сокиринецької ОТГ – 485,700 тис.грн; на лікування хворих в інфекційному відділені Вінницької ЦРКЛ за рахунок іншої субвенції з Тиврівського районного бюджету – 20,23770 тис.грн.); «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на суму 112,600 тис.грн (для компенсації витрат адміністративно-господарського персоналу КЗ «Вінницький районний медичний центр ПМСД» по обслуговуванню Вороновицької АЗПСМ та ФАПу с.Комарів –104,0 тис.грн; придбання паперу та заправки картриджів для Мізяківсько-Хутірської АЗПСМ – 8,600 тис.грн); «Фінансова підтримка регіональних всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи» на суму 5,0 тис.грн (Вінницькій районній організації ВФСТ "КОЛОС" на співфінансування  участі команди  у змаганнях з футзалу);

управлінню праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації на загальну суму 147,245 тис.грн, в т.ч.: «Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян» на суму 129,370 тис.грн, «Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» на суму 14,675 тис.грн та за КПКВКМБ 0813171«Компенсаційні виплати особам з інвалідністю на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування» на суму 3,200 тис.грн;

відділу культури та туризму Вінницької районної державної адміністрації на суму 6,200 тис.грн, в т.ч.: за КПКВКМБ 1014030 «Забезпечення діяльності бібліотек» на суму 1,200тис.грн. (на придбання столів для бібліотеки-філії Централізованої бібліотечної системи смт.Вороновиця) та заза КПКВКМБ 1011100 «Надання спеціалізованої освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими)» на суму 5,0 тис.грн (на оплату за використаний природний газ Вороновицької дитячої школи мистецтв).

Також рішенням комісії вирішено внести зміни до плану асигнувань «Надання загальної середньої освіти загальноосвітнім навчальним закладам (в т.ч. школою – дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованим школам, ліцеям, гімназіям, колегіумами» (інша субвенція), а саме перерозподілити кошти по КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» - 40,0 тис.грн., 2274 «Оплата природного газу» (кредиторська забогрованість за квітень) - 40,0 тис.грн.

Також доручено фінансовому управлінню Вінницької районної державної адміністрації зменшити резервний фонд районного бюджету на суму 40 680 грн. для Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради, а саме30 600 грн. на забезпечення 8 місяців хворої з рідкісним (орфанним) захворюванням Антонішеної Г.І., жительки с.Мізяківські Хутори, та 10 080 грн. на забезпечення 8 місяців Кирилюку В.С. інваліду загального захворювання жителю с.Степанівка».

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація