З метою підготовки сесії скликається постійна комісія з з питань фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку

26.01.21

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

27 січня 2021 року о 16 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку, на якому буде розглянуто наступні питання:                                  

 1. Про продовження дії районної Комплексної програми «Майбутнє Вінницького району -в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки до 2022 року.
 2. Про продовження дії районної Програми розвитку культури та духовного відродження на 2016-2020 роки до 2022 року.
 3. Про внесення змін до районної Програми розвитку освіти Вінницького районуна 2016-2021 роки.
 4. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
 5. Про затвердження розпоряджень Тиврівської районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період.
 6. Про затвердження розпоряджень Липовецької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період.
 7. Про затвердження розпоряджень Літинської районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період.
 8. Про затвердження розпоряджень Погребищенської районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період.
 9. Про затвердження розпоряджень Немирівської районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період.
 10. Про внесення змін до  Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькому районі до 2022 року.
 11. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання №71 від 22 грудня 2020 року «Про районний бюджет Вінницького районуна 2021 рік».
 12. Про преміювання головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічника Вадима Вадимовича.
 13. Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району з балансу КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради, яке знаходиться в постійному безоплатному користуванні, на баланс Вінницької районної ради. 
 14. Про безоплатну передачу  з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району об’єктів нерухомого майна та комунальних установ  в комунальну власність Липовецькій територіальній громаді.
 15. Про передачу з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району у комунальну власність Вінницької міської територіальної громади до сфери управління Вінницької міської ради Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Вінницької районної ради.
 16. Про передачу з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району у комунальну власність Вінницької міської територіальної громади до сфери управління Вінницької міської ради Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.
 17. Про передачу у комунальну власність Вінницької міської територіальної громади комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.
 18. Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького районудо комунальної власності Іллінецької міської  територіальної громади.
 19. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району в комунальну власність Турбівської селищної ради.
 20. Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району до комунальної власності Хмільницькій міській територіальній громаді.
 21. Про внесення змін до рішення 70 сесії районної ради 7 скликання№176 від 29.09.2020 року «Про затвердження переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності».
 22. Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
 23. Про списання майна, що є спільною власністю територіальнихгромад сіл, селищ району.
 24. Про затвердження актів приймання-передачі майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
 25. Про  зняття з контролю районних програм та  Порядків використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання відповідних Програм.
 26. Про зняття з контролю районних програм Оратівської районної ради.
 27. Про зняття з контролю районних програмІллінецької районної ради.

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація