З метою підготовки до сесії відбудеться засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету

12.02.20

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудеться засідання постійної комісії районної ради:

13 лютого 2020 року о 12 год. 00 хв.– засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, на якому будуть розглянуті наступні питання:      

1. Про внесення змін до рішення 56 сесії районної ради 7 скликання № 884 від 12.03.2019 року «Про ліквідацію Комунального підприємства «Саланг» Вінницької районної ради».

2. Про внесення змін до комплексної Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2019-2022 роки.

3. Звіт директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану установи за 2019 рік.

4. Про щорічну основну відпустку директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвої Олени Валентинівни з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

5. Про надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

6. Звіт директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майновий стан установи за 2019 рік.

7. Про погодження надання частини щорічної основної відпустки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні.

8. Звіт завідувача «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованої установи та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майнового стану підпорядкованої установи за 2019 рік.

9. Про встановлення завідувачу «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Скоробогачу Миколі Васильовичу надбавки за складність, напруженість у роботі.

10. Про преміювання Головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Кривов’яза Олександра Леонідовича.

11. Звіт виконуючого обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради про діяльність підпорядкованого закладу та ефективне використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, та майновий стан закладу за 2019 рік.

12. Про внесення змін до рішення 41сесії районної ради 7 скликання № 465від 29.03.2018 року «Провнесення зміндо рішення 38 сесії 7 скликання №390 від 18 січня 2018 року «Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної комплексної програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року».

13. Про встановлення тарифного розряду, посадового окладу та надбавок директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері Олені Сергіївні

14. Про преміювання головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічника Вадима Вадимовича.

15. Про розгляд листа  КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради від 29.01.2020 року №37 щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 60,0 тис.грн. для придбання автоматичного шприцевого насоса, який обладнаний модулем розрахунку швидкості введення розчину. 

16. Про розгляд листів Великокрушлинецької сільської ради №9,№10 від 27.01.2020 року щодо виділення кошщтів з районного бюджету в сумі 150,0 тис.грн. на ремонтні роботи сцени сільського будинку культури та 300,0 тис.грн. на виготовлення проекту та початку будівництва свердловини.

17. Про розгляд листа Вінницької районної державної адміністрації щодо погодження проєкту розпорядження «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік».

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація