З метою підготовки до сесії пройдуть засідання постійних комісій

19.10.17

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудуться засідання постійних комісій районної ради:

20 жовтня 2017 року о 09 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад,  органів  місцевого самоврядування, законності та правопорядку, на якому будуть розглянуті наступні питання:              

1.Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання рішень судів на 2017-2020 роки.
2.Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
3. Про зняття з контролю рішень районної ради.
4. Про розгляд листа депутата Бохоницької сільської ради Майстра Г.І від 26.09.2017 року.

20 жовтня 2017 року о 14 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища, на якому буде розглянуто наступні питання:

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Гурському Олександру Івановичу для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожного господарства, на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.
2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «ПЛЕСАН» для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій, розташованої на території Комарівської сільської ради, за межами населеного пункту, Вінницького району Вінницької області.
3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває в постійному користуванні Відокремлений підрозділ «Вінницяелектротехнологія» ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго» для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.
4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду, що надані в оренду ТОВ «СОП «Михайлівське» для рибогосподарських потреб на території Гуменської сільської ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області.
5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані в оренду ФО-П Волошину Павлу Михайловичу на території Степанівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Федченко Любові Петрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності спільного українсько-естонського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю «Оптіма-Фарм, ЛТД» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «Поділля-Плант» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Медвежо-Вушківської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Бойка Броніслава Павловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ільківської сільської ради Вінницького району Вінницької області.
10. Про Програму навколишнього природного середовища у Вінницькому районі на 2017-2020 роки.

20 жовтня 2017 року о 15 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, на якому будуть розглянуті наступні питання:                         

1. Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвій О.В. за складність та напруженість у роботі.
2. Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період.
3. Про затвердження розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період. 
4. Про внесення змін до Комплексної Програми з питань реалізації державної молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики у Вінницькому районі на період 2016-2020 роки.
5. Про внесення змін до районної Програми розвитку культури та духовного відродження на 2016-2020 роки.
6. Про Програму охорони навколишнього природного середовища у Вінницькому районі на 2017-2020 роки.
7. Про зняття з контролю рішень районної ради.
8. Про розгляд листа Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради від №539 від 25.09.2017 року щодо виділення коштів з районного бюджету на придбання медичного апарату КФК (фотоелектрокалориметр) в сумі 15000,00 грн. та на поточний ремонт приміщення Лука-Мелешківської АЗПСМ в сумі 49984,00 грн.
9. Про розгляд листа Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради від 21.09.2017 року №533 щодо потреби коштів на єдину інформаційну систему в сумі  2 млн.грн.
10. Про розгляд листа Вінницької ЦРКЛ від 29.09.2017 року №230 щодо виділення коштів в сумі 264 500 грн. на продукти харчування.
11. Про розгляд листа Вінницької ЦРКЛ від 29.09.2017 року №230 щодо виділення коштів від 29.09.2017 року №231 щодо зміни цільового призначення коштів з продовольчого забезпечення постраждалого населення в сумі 106 825,5 грн., виділених  рішенням 32 сесії районної ради 7 скликання №265 від 28.09.2017 року на  харчування хворих, які лікуються в стаціонарних відділеннях лікарні.
12. Про розгляд заяви жительки смт.Десна Гоцуляк Любов Станіславівни щодо надання матеріальної допомоги на лікування (рак щитовидної залози І ст.).
13. Про розгляд заяви жительки с.Писарівка Омельчук Катерини Архипівни щодо надання матеріальної допомоги на лікування (цукровий діабет, панкреатит).
14. Про розгляд заяви жительки с.Агрономічне Суховецької Олександри Миколаївни  щодо надання  матеріальної допомоги на лікування (незріла катаракта обох очей).
15. Про розгляд заяви жителя с.Агрономічне Суховецького Анатолія Йосиповича  щодо надання матеріальної допомоги на лікування (післятравматична лівостороння плексопатії).
16. Про розгляд заяви жителя смт.Вороновиця від 11.10.2017 року щодо надання матеріальної допомоги на лікування дочки (перелом хребта).
17. Про розгляд подання директора Щітецької СЗШ І-ІІ ст. від 06.10.2017 року №110 щодо виділення коштів в сумі 60,0 тис.грн. для придбання 2-3 комп`ютерів для початкової школи та бібліотеки, 2 ноутбуків, 2 кольорових принтерів для використання під час навчально-виховного процесу, музичних колонок та мікрофонів для проведення виховних заходів та свят.
18. Про розгляд листа директора Писарівської школи від 09.102017 року №80  щодо виділення коштів в сумі 23,0 тис.грн.для придбання навчального обладнання, а саме: 11 375 грн. - на принтер-копір-сканер; 11 625 грн. – ноутбук.
19. Про розгляд листа депутата районної ради 7 скликання Титка В.І. щодо виділення коштів в сумі 15,0 тис.грн. для придбання мультимедійного обладнання (проектор та екран) для бібліотеки філії  у с.Побережне.
20. Про розгляд листа відділу культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації від 11.10.2017 року №540  щодо виділення коштів в сумі 30,0 тис.грн. на придбання 20 комплектів костюмів та 20 пар взутття для хореографічного колективу Лука-Мелешківської дитячої школи мистецтв.
21. Про розгляд листа Великокрушлинецької сільської ради від 11.10.2017 року №84 щодо виділення коштів в сумі 49 132 грн. для оплати проекту землеустрою щодо зміни меж села; 6 000 грн. - для оплати робіт по розробленню розділу «Цивільної оборони».
22. Про розгляд клопотання в.о.  директора Медвідського НВК: ЗОШ І ст.-ДНЗ від 17.10.2017 року №70 щодо виділення коштів для виготовлення та встановлення вхідних дверей в Медвідський НВК: ЗОШ І ст.-ДНЗ  та  для підбиття ганку.
23.  Про розгляд листа т.в.о Гавришівського сільського голови  від 17.10.2017 року №452 щодо виділення коштів в сумі 250,0 тис.грн. на завершення реконструкції господарської будівлі під медичну амбулаторію в с.Гавришівка по вул.Гагаріна, 22А.

20 жовтня 2017 року о 15 год. 00 хв. – засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Деснянської територіальної громади.
2. Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ Вінницького району у комунальну власність Лаврівської територіальної громади.
3. Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвій О.В.  за складність та напруженість у роботі.
4. Про затвердження договору та додаткової угоди, укладених головою районної ради в міжсесійний період.
5. Про преміювання директора Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради  Кривошеєвої О.В.
6. Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району,  балансоутримувачем якого є районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницької районної державної адміністрації.
7. Про внесення змін до рішення 15 сесії районної ради 7 скликання №305 від 22.09.2016 року «Про затвердження структури та чисельності Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної  ради, в новій редакції».
8. Про внесення змін в додаток до рішення 31 сесії районної ради 7 скликання № 231 від 31 серпня 2017 року «Про затвердження обсягу навантаження тренерів-викладачів Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2017-2018 навчальний рік».
9. Про внесення змін до Плану комплектування відділень Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради, затвердженого рішенням 31 сесії районної ради 7 скликання № 230 від 31 серпня 2017 року.
10. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих  в міжсесійний період. 
11. Про зняття з контролю рішень районної ради.
12. Про розгляд листа відділу культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації № 478 від 21.09.2017 року.
13. Про розгляд листа Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області № 330/02-19 від 22 вересня 2017 року.
14. Про розгляд листа Вінницької обласної ради № 207-06-1452 від 06.09.2017 року.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація