З метою підготовки до сесії пройдуть засідання постійних комісій

16.01.18

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудуться засідання постійних комісій районної ради:

18 січня 2018 року о 09 год. 00 хв. - засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я, на якому будуть розглянуті наступні питання:

1. Про внесення змін до районної комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.
2. Про внесення змін до рішення 31 сесія 7 скликання №228 від 31 серпня 2017 «Про затвердження структури та чисельності Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради, в новій редакції.
3. Про встановлення надбавок виконуючій обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні.
4. Про встановлення головному лікарю Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічнику Вадиму Вадимовичу надбавки за складність та напруженість у роботі.
5. Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради Кривошеєвій Олені Валентинівні за складність та напруженість у роботі.
6. Про встановлення батьківської плати на 2018 рік.
7. Про віднесення Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради до групи за оплатою праці.
8. Про встановлення посадового окладу та тарифного розряду з оплати праці директору  Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу.
9. Про встановлення надбавки за складність, напруженість в роботі директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу.
10. Про встановлення надбавки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівніза складність та  напруженість у роботі.
11. Про преміювання директора Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальної Олени Антонівни.
12. Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради 6 скликання №358 від 09 грудня 2014 року «Про затвердження Порядків та Граничних норм витрат на забезпечення харчуванням, лікарськими засобами та виробами медичного призначення учасників спортивних заходів районного та обласного рівня.
13. Про зняття з контролю рішень районної ради.
14.  Про розгляд листа відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації №01-15/2256 від 22.12.2017 року щодо переведення ЗОШ І-ІІІ супенів-лійей смт. Стрижавка з нового фінансового (календарного) року на самостійний баланс у відповідності до чинного законодавства.

18 січня 2018 року о 09 год. 15 хв. - засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, на якому буде розглянуто питання:

1. Про надання дозволу фінансовому управлінню Вінницької районної державної адміністрації на фінансування видатків, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 26 вересня 2017 року у м.Калинівка Вінницької області.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація