З метою підготовки до 55 сесії провели засідання комунальної комісії

22.02.19

21 лютого 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення.

В роботі постійної комісії брали участь члени постійної комісії: Ігор Федчишин (голова постійної комісії), Людмила Мазай (секретар постійної комісії), Валентин Настоящий, Віталій Бондар та Михайло Демченко.

Також присутніми на комісії були: заступник голови районної ради Олексій Плакида; працівники виконавчого апарату районної ради: Дмитро Часовських, Анжеліка Храпко, Марина Романенко; начальник відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації Світлана Томусяк; редактор Товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Федір Бежнар.

На порядок денний комісії було винесено 4 питання: 3 проекти рішень та план роботи постійної комісії з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення на 2019 рік.

Всі проекти рішень членами постійної комісії одноголосно винесено на розгляд 55 сесії районної ради, яка скликається 21 лютого 2019 року, та затверджено план роботи постійної комісії з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення на 2019 рік. 

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація