З метою підготовки до 46 сесії районної ради відбудуться засідання постійних комісій

01.08.18

З метою підготовки питань на сесію районної ради відбудуться засідання постійних комісій районної ради:

02 серпня 2018 року о 9 год. 00 хв. - засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я, на якому будуть розглянуті наступні питання:

 1. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
 2. Про нову редакцію Статуту Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради.
 3. Про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькому районі на 2017-2018 роки.
 4. Про погодження надання частини щорічної основної відпустки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні
 5. Про виконання Державного Гімну України в загальноосвітніх навчальних закладах Вінницького району.
 6. Про затвердження Плану роботи Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2018-2019 навчальний рік.
 7. Про затвердження Плану комплектування відділень та обсягу навантаження тренерів-викладачів Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2018-2019 навчальний рік.
 8. Про розгляд листа Вінницької обласної Ради від 27.06.2018 року щодо реформування галузі охорони здоров’я.

02 серпня 2018 року о 15 год. 00 хв.– засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення, на якому будуть розглянуті наступні питання:

 1. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
 2. Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Сокиринецької та Якушинецької об’єднаних територіальних громад.
 3.  Про надання згоди відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації на проведення будівельних робіт. 
 4. Про погодження надання частини щорічної основної відпустки директору Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради Наскальній Олені Антонівні.
 5. Про внесення змін до Програми управління майном, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району на 2018-2020 роки.
 6. Про стан виконання заходів Програми розвитку архівної справи «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради на 2017-2021 роки.
 7. Про внесення змін до Програми приватизації об’єктів спільної власності  територіальних громад сіл, селищ Вінницького району на 2018- 2019 роки.
 8. Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.
 9. Про внесення змін до рішення 38 сесії районної ради  №413 від 18.01.2018 року «Про затвердження переліку об’єктів, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, в новій редакції».
 10. Про затвердження Плану роботи Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2018-2019 навчальний рік.
 11. Про затвердження Плану комплектування відділень та обсягу навантаження тренерів-викладачів Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради на 2018-2019 навчальний рік.
Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація