З метою підготовки до 42 сесії районної ради провели засідання постійної комісії

24.04.18

23 квітня 2018 року з метою підготовки питань на 42 сесію районної ради 7 скликання відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії: Федчишин І.П. (голова постійної комісії), Мазай Л.М. (секретар постійної комісії), Шамалюк М.Г. (заступник голови постійної комісії), Настоящий В.А, Демченко М.І.   

Також присутніми на комісії були: начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради  Часовських Д.В., начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради Храпко А.М., юрист відділу освіти Вінницької районної адміністрації Заїка О.В, директор КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради  Заводян А.О., представник відділу культури та туризму Вінницької районної державної адміністрації Мазур В.П., юрисконсульт Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Козинець Д.О., директор Вінницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бондар Л.І.

На розгляд постійної комісії було винесено 22 питання.

Комісія почалась з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради. Був запрошений кандидат на посаду Скоробогач Микола Васильович. Члени комісі заслухали та за результатами обговорення вирішили підтримати дану кандидатуру та винести на розгляд 42 сесії районної ради питання «Про призначення завідувачем «Вінницького районного Трудового архіву» Вінницької районної ради Скоробогача Миколу Васильовича». 

Далі перейшли до розгляду питань порядку денного. За результатом розгляду комісією на 42 сесію районної ради винесли питання: 
- Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району,  балансоутримувачем якого є відділ культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації.
- Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району Комунальному закладу «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.
- Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Сокиринецької об’єднаної територіальної громади.
- Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
- Про зняття з контролю рішень районної ради.
- Про затвердження інструкції з діловодства у виконавчому апараті районної ради.
- Про внесення змін до рішення 36 сесії районної ради 7 скликання № 372 від 21.12.2017 року «Про перелік приміщень спільної власності територіальних громад сіл, селищ району,  які передаються в оренду в 2018 році».
- Про затвердження передавального акту Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради  до правонаступника Комунального некомерційного підприємства  «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької  районної ради.
- Про затвердження статуту Комунального некомерційного  підприємства  «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької  районної ради.
- Про внесення змін до рішення 39 сесії 7 скликання Вінницької районної ради № 441  від 22.02.2018 року «Про реорганізацію Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради шляхом перетворення в Комунальне підприємство «Вінницький  районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.

Інші питання, оскільки не пройшли процедуру оприлюдення на веб-порталі районної ради протягом 20 робочих днів, за рішенням комісії винесені на розгляд 43 сесії районної ради:
Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення заступникам директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради з навчально-тренувальної роботи Скорищенко Світлані Олександрівні, з адміністративно-господарської роботи Боєвій Галині Анатоліївні.
- Про надання основної щорічної відпустки виконуючій обов’язки директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Федорець Катерині Петрівні.
- Про надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради Заводяну Андрію Олександровичу з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.
- Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Вороновицької об’єднаної територіальної громади.
- Про затвердження актів приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність комунальну власність Деснянської територіальної громади.
- Про затвердження акту приймання-передачі майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Великокрушлинецької територіальної громади.
- Про передачу майна,що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району та передається з балансу установи Вінницький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на баланс Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради.
- Про списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району,  балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації.
- Про затвердження Передавального акту  нерухомого майна, що передається з  спільної власності територіальних громад сіл, селищ району в комунальну власність Якушинецької об’єднаної територіальної громади Вінницького району.
- Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Якушинецької об’єднаної територіальної громади.

Лист відділу освіти Вінницької райдержадміністрації із звітом про списання майна членами постійної комісії взято до відома. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація