З ювілеєм вітали начальника фінансового управління райдержадміністрації!

11.06.18

Нещодавно свій славний 55-річний ювілей святкувала начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації Микитюк Лариса Василівна - гарний керівник, професіонал своєї справи, гарна жінка, дружина, мама та бабуся. Чимало гарних слів лунало на адресу Лариси Василівни. Приєднатись до привітань зібрались очільники району - голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко та колектив фінансового управління.

«Шановна Лариса Василівна, прийміть мої щирі вітання з нагоди Вашого славного ювілею. Бажаю Вам, перш за все, здоров’я, сімейного благополуччя та успіхів. Нехай Ваші гарні справи тільки примножуються, а негаразди будуть рідким гостем у Вашому домі. Ви є професіоналом своєї справи. Тому хочеться подякувати за Ваш відданість роботі, за те, що до Вас завжди можна звернутись за порадою, і Ви надасте вичерпну та обгрунтовану відповідь. Дякую за Вашу роботу. Успіхів Вам та процвітання», - зазначив у своєму вітальному слові голова районної ради Сергій Сітарський. 

До вітальних слів приєднався і голова райдержадміністрації Михайло Демченко, побажав ювілярші здоров’я, щастя, добра, достатку, родинного тепла та гарного настрою.

З нагоди ювілею та за багаторічну, сумлінну працю на благо та процвітання Вінницького району Микитюк Ларисі Василівні вручили Почесну грамоту та квіти.  

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація