З ювілеєм привітали голову первинної ветеранської організації с.Вінницькі Хутори

20.06.18

19 червня поточного року заступник голови районної ради Олексій Плакида спільно з головою райдержадміністрації Михайлом Демченком та головою районної ветеранської організації Петром Василиничем привітали з 80-річним ювілеєм голову первинної ветеранської організації с.Вінницькі Хутори - Юрія Васильовича Жупаніка.   

Юрій Васильович чудова людина, люблячий чоловік, батько та дідусь, активний громадський діяч, талановитий самодіяльний художник, дизайнер, голова первинної ветеранської організації села Вінницькі Хутори.

Народився ювіляр у 1938 році в чудовому селі Вінницькі Хутори. Звідси і розпочалась його дорога в світ. У 1960 році, у званні капітана, повернувся до рідного порогу і почав працювати на благо Вінниччини.

Ювіляра нагороджено грамотою та подарунком. Юрій Васильович глибоко знає історію рідного краю і зажди радий зустрічам з підростаючим поколінням. Його розповіді  захоплюють усіх. Провідними віхами в житті ювіляр обрав для себе порядність, чесність та дисципліну. То ж нехай ще довгі роки шановний Юрій Васильович ділиться своїм досвідом із подолянами. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація