З Днем Збройних Сил України!

06.12.18

Шановні військовослужбовці, захисники України!
Прийміть щирі вітання з професійним святом -
Днем Збройних Сил України

6 грудня – День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

Люди в погонах завжди вважалися елітою нашої держави. Саме Ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, конституційні інтереси, забезпечуєте безпеку всіх громадян України. Ви завжди на варті миру і спокою, суверенітету і територіальної цілісності держави.

Сьогодні Ви, військовослужбовці, виявляте глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, робите усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави.

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу сьогодні, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність тих, хто нині зміцнює обороноздатність країни!

Сила і міць Української держави – у єдності армії та народу, тож прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята та побажання нашим славним воїнам швидкого повернення до своїх родин з перемогою, міцного здоров’я, надійних тилів і віри в щасливе майбуття та успіхів на ниві служіння українському народу!

 

З повагою
Голова районної ради                                       Сергій Сітарський 

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація