З Днем Збройних Сил України привітали військовослужбовців

06.12.19

6 грудня відзначається День Збройних Сил України – свято, яке сьогодні набуло особливого значення! Нині на збройні сили покладена священна місія – боронити рідну землю і забезпечувати мирне життя свого народу. Патріотизм, самовідданість, мужність, стійкість, сміливість, бажання стояти до кінця за кожен клаптик рідної землі – риси, які характеризують сучасне українське військо.

За роки свого існування Збройні Сили України стали провідною частиною оборонного сектору країни та довели свою спроможність якісно виконувати покладені на них завдання.

У переддень свята, 5 грудня, голова районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, заступник голови районної державної адміністрації Олег Бегус та старший інспектор з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Петро Олексій привітали військовослужбовців підшефної військової частини А 4610, що дислокуються поблизу с.Бохоники, та Вінницького військового комісаріату.

Керівники району привітали військовослужбовців з їхнім професійним святом - Днем Збройних сил України! Подякували їм за ту нелегку службу, яку вони несуть. Побажали міцного здоров’я, добра, злагоди, достатку і мирного неба над головою.

Кращим військовослужбовцям вручили грамоти районної державної адміністрації та районної ради за військову професійну майстерність, віддану працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави, старанність і сумлінне виконання визначених завдань та грошову винагороду.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація