З Днем захисту дітей привітали вихованців Стрижавської школи-інтернат

01.06.18

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – це день привернення уваги до питань дитинства, день, коли усе суспільство і кожен його окремий громадянин повинні визнати свою власну відповідальність і визначити свій власний внесок у щасливу долю кожної дитини, а значить - майбутнього України.

Саме тому, 1 червня в Міжнародний День захисту дітей до вихованців Стрижавської школи-інтернату, де навчаються діти з особливими потребами, завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко, голова Стрижавської селищної ради Таїсія Короленко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Бондар.

Керівники району привітали дітей зі святом та зауважили, що діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української молоді, забезпечити їй належний рівень виховання.

Окрім щирих і добрих привітань вихованці Стрижавської школи-інтернату також отримали солодкі подарунки. На добру згадку про це свято у серці кожного залишаться теплі спогади. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація