З Днем захисту дітей привітали вихованців Прибузької школи-інтернат

23.05.19

Наближається одне з найулюбленіших дитячих свят - Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

До Міжнародного Дня захисту дітей у навчальному  закладі  для дітей з особливими потребами - Прибузькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті відбулося спортивне свято, організоване ВРО ВФСТ «Колос» та Вінницьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Дітки змагалися з футболу, шашок та піонерболу.  

До вихованців та педагогічного колективу закладу завітали голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Бондар.

Спортивне дійство розпочалось з урочистої лінійки та підняття Державного прапору під звуки Державного гімну, яке продовжилось концертною програмою, підготовленою вихованцями школи. Вихованці декламували вірші, співали і танцювали.

Почесні гості привітали дітей із наступаючим Міжнародним Днем захисту дітей. Побажали їм радісного й безхмарного дитинства, добра, мирного неба, сонця й здійснення мрій. Вітаючи вихованців, Сергій Сітарський зазначив: «Вітаю всіх з наступаючим святом - Днем захисту дітей. Це Ваше свято, на яке ви всі чекаєте з нетерпінням. Бажаю всім міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства та сяючих посмішок! Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій! Дітей багато, хочеться всіх привітати, організувати свято, вручити подарунки. Дуже приємно, що щороку ви готуєтесь до свята, і цей рік не виключення. Сьогодні у вас відбудуться спортивні змагання з чотирьох видів спорту. Тому бажаю всім, окрім солодких подарунків, успіхів, радощів, а тим, хто прийматиме участь у змаганнях - ще й перемоги та спортивних призів, які сьогодні для вас приготували: грамоти, м’ячі, шахи, шашки. Гарних спортивних змагань, гарного видовища, гарного свята і перемог».

Гості всім учням закладу підготували набори солодощів та соків. А переможці спортивних змагань отримали грамоти від відділу освіти райдержадміністрації та районної ради.

Організатори спортивного свята потурбувались, щоб дітям було цікаво. Для здійснення суддівства та обрання переможців в спортивних змаганнях на свято був запрошений суддя міжнародної категорії, майстер спорту з шашок, чемпіон світу з комбінацій Олександр Катюха. Отже змагання пройшли весело, азартно, з масою позитивних емоцій від гри і  подарунків.

По завершенню дійства директор навчального закладу Ніла Правдюк подякувала гостям і організаторам за увагу та турботу про діток, які мають особливі потреби. Адже дуже важливо приділяти увагу дітям. Вона відзначила, що вітання з цим святом для їх закладу стало традиційним. Дуже приємно, що районне керівництво не забуває, вітає, організовує для діточок свято. Подарунки - це, звичайно, приємно, але та увага, яку приділяють діткам набагато важливіша.  

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація