З Днем Служби безпеки України

25.03.13

Шановні працівники Служби безпеки України 

у Вінницькому районі!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом –

з 21-ю річницею створення Служби безпеки України!

Служба безпеки України зайняла належне лише їй місце у системі правоохоронних органів нашої держави, здобула авторитет та досвід, відчуває себе невід’ємною часткою держави, відповідальною за її безпеку.

Висловлюємо щиру вдячність за сумлінне й самовіддане виконання Вами конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави. 
Співробітники служби безпеки — це патріоти, професіонали, які своєю самовідданою працею, зразковим виконанням службового обов’язку, високим професіоналізмом створювали і створюють гарантії захисту та безпеки рідної країни і сприяють зміцненню її авторитету.

З нагоди 21-річниці створення Служби безпеки України бажаємо всім військовослужбовцям-працівникам СБУ міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, наснаги і нових професійних успіхів.
Окремі слова подяки і шани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров’я нелегкій праці на захист України. Нехай щодня Ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім’ях панують тепло і затишок.

Нехай вірність присязі, мужність, повсякчасне прагнення вдосконалювати власну професійну майстерність, творчий підхід до вирішення оперативно-службових завдань, висока порядність неодмінно будуть запорукою нових вагомих внесків у справу захисту державної безпеки нашої Батьківщини.

Від щирого серця бажаємо, аби всі ваші справи були непідвладні плину часу. Хай мир і злагода, людяність і щире слово супроводжують Вашу діяльність на користь рідної України.

 

Голова районної ради                                                 С.К. Щербатий

 

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація