З Днем народження вітали Сітарського Сергія Миколайовича

13.07.20

Виконавчий апарат районної ради щиро вітав з Днем народження Сітарського Сергія Миколайовича - депутата районної ради, голову районної ради 5, 6 та 7 скликань, Керівника з великої літери, який більше десяти років працював і працює на благо і розквіт Вінницького району та добробут його мешканців:

«Широкий діапазон знань та інтересів, працьовитість і відданість справі, організаторські здібності, тверда життєва позиція здобули Вам визнання й повагу серед колег та жителів не лише Вінницького району.

Хай черговий життєвий рубіж відкриє нову сторінку Вашого життя, наповненого радісними подіями, та дозволить реалізувати намічене. Нехай Ваша наполеглива робота та благородна справа розвитку місцевого самоврядування у Вінницькому районі, якій Ви присвятили життя, приносить успіх, задоволення і натхнення.

Шановний іменинник! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Терпіння і задоволення від повсякденної роботи. Підкорення нових життєвих висот і здійснення усіх заповітних мрій. Нехай життя буде сповнене лише радісними моментами, позитивним хвилюванням, щасливими днями в оточенні любові! Сил і міцного здоров'я, Вам на довгі, плідні, цікаві, чудові роки, родинного тепла і щастя, миру і благополуччя!»

До вітань виконавчого апарату долучились і представники КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування населення» Вінницької районної ради - її керівник Олена Кривошеєва та головний бухгалтер Раїса Коломієць.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація