З директорами шкіл Вінницького району обговорили результати ЗНО

14.11.18

13 листопада голова районної ради Сергій Сітарський прийняв участь в нараді з керівниками закладів загальної середньої освіти Вінницького району, яка проходила на базі Сосонської СЗШ І-ІІІ ст. під керівництвом начальника відділу освіти райдержадміністрації Світлани Томусяк. В заході також взяв участь і голова районної державної адміністрації Михайло Демченко.

Основним питанням, яке обговорювалось з директорами шкіл, було питання про результати зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році. Як зазначила начальник відділу освіти, протягом 2018 року чималий акцент зроблений на навчальний процес школярів. На обласних нарадах, проведених протягом року, особливу увагу приділяли зовнішньому незалежному оцінюванню. Варто зазначити, що навчальний процес показує одну кількість медалістів, а результати ЗНО - зовсім іншу. За результатами ЗНО по кожному навчальному закладу проаналізовано роботу вчителів задля того, щоб в подальшій організації та проведенні ЗНО  врахувати недоліки для отримання кращих результатів навченості учнів.

Головний спеціаліст відділу освіти Олена Кугай в розрізі районів Вінницької області та по кожному навчальному закладу Вінницького району проаналізувала рейтинг показника якості навченості у закладах загальної середньої освіти району по ЗНО-2018. Серед навчальних закладів району на І місці - Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. - 62,9%, на ІІ - Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст., 57,9%, на ІІІ - Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст., 54,6%.

Після проведеного аналізу директори шкіл активно обговорювали результати ЗНО. Вони визначали причини та аналізували, чому оцінки ДПА не завжди відповідають результатам ЗНО та чому поточні оцінки старшокласників не підтверджуються результатами ЗНО.

Голова районної ради Сергій Сітарський після почутого зазначив, що потрібно змінювати саму систему оцінювання роботи педагогічних працівників, оскільки  незалежне оцінювання спрямоване на визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до закладів вищої освітиМетою зовнішнього незалежного оцінювання є підвищення рівня освіти населення, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до якісної освіти, яке повинно бути подано педагогом по кожному предмету. На жаль, сьогоднішні статистичні дані не показали результати вкладеної праці вчителів в учнів.

Голова районної державної адміністрації Михайло Демченко розповів про нещодавню  нараду щодо організації та проведення ЗНО з начальниками відділів освіти та головами РДА, в якій зазначалось про відсутність Вінницького району в проведенні анкетування серед учнів шкіл м.Вінниці та деяких учнів шкіл районів області перед проведенням ЗНО з української мови, згідно якого лише 5% із сільської місцевості володіли інформацією щодо структури тексту. Але запевнив, що до кінця календарного року таке анкетування буде проведено і в районі.

Завідувач ЦНІЗЗОВР Антоніна Табанюк поінформувала про застосування окремих положень Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти та хід атестації педагогічних працівників протягом 2018-2019 н.р.

Методист ЦНІЗЗОВР Сергій Ірга детально ознайомив із роботою закладів освіти в електронній базі ІСУО та ДІСО.

Після завершення наради директорам шкіл вручили кубки, медалі та грамоти за зайняті місця на районному етапі Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація