З 95-річним ювілеєм привітали довгожительку села Медвеже Вушко

12.07.18

Сьогодні, 12 липня відзначала свій славний ювілей - 95 - річчя жителька села Медвеже Вушко Варвара Федорівна Карпінська. Розділити радість ювілею завітали голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, Медвеже-Вушківський сільський голова Павліна Роздайбіда, голова районної ради ветеранів Петро Василинич, директор КУ "Вінницький районний територіальний центр облсуговування населення" Вінницької районної ради Валентина Кривошеєва та соціальні працівники району.

Гості щиро вітали іменинницю, бажали всього найкращого і зазначали, що довгожителі – це історія району, гордість, приклад для молодого покоління. Адже саме на долю людей старшого віку випало багато випробувань.

 

Іменинницю нагородили грамотою райдержадміністрації, районної ради і районної організації ветеранів та грошовою винагородою. Через усе своє життя пронесла Варвара Федорівна теплоту і любов до людей, праці і родини. Приїхавши після війни до Медвежого Вушка, постійно працювала на дослідній станції садівництва. Односельчани знають ювілярку, як надзвичайно порядну та працелюбну людину. Варвара Федорівна вишукана господиня, знає безліч унікальних кулінарних рецептів. До сьогодні залюбки читає і любить поезію. В її очах сьогодні по-особливому світилися яскраві промінчики радості і доброти.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація