З 90-річним ювілеєм вітали жителя села Степанівка

14.12.18

90 років - це мить в історичному масштабі, а для людини - це поважний ювілей та визначна життєва дата, подарована Богом для пізнання навколишнього світу, набуття мудрості, створення родини, виховання дітей та праці на благо держави.

12 грудня свій славний 90-ий ювілей відзначила знана та поважна людина, житель села Степанівка – Волошин Іван Олексійович. У цей святковий день зі щирими побажаннями, вітаннями, подарунками, квітами до нього на гостину завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова районної ветеранської організації Петро Василинич, голова первинної ветеранської організації в селі Степанівка Анатолій Балатюк, Степанівський сільський голова Сергій Зашкарук.

Гості щиро вітали іменинника, бажали довгих років життя, оптимізму та бадьорості духу, зазначали, що довгожителі - це історія нашого краю з життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламними рисами характеру в часи воєнного лихоліття та труднощів післявоєнної відбудови. Дякували за невтомну працю, стійкість, мудрість, за те, що віддавали часточку своєї душі і серця заради кращого життя. Окрім приємних та гарних слів, ювіляру презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду, а від сільської ради подарували квіти та цінний подарунок.

Голова районної ради звернувся до ювіляра зі щирими словами вітання та подяки за невтомну працю, життєву стійкість та мудрість: «Бажаю Вам та Вашій великій родині міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя».  

Звичайно, ювіляру довелось пережити багато труднощів: голодомори, війну, повоєнні роки. Проте, він не тільки все витримав, а й зберіг оптимізм та надію на краще майбутнє.

Трудовий шлях ювіляра був бурхливим та насиченим. Починав різноробочим в 1944 році в колгоспі «Мир», а в 1947 році став трактористом в цьому ж голгоспі, а потім перейшов на роботу водія. Зарекомендувавши себе гарним спеціалістом з 1973 року, був перевдений на посаду завідуючого птахофабрики колгоспу. В 1975 році життя кардинально змінилось, і Іван Волошин став сільським головою, попрацювавши на цій посаді два скликання. Але в 1980 році знову повернувся до рідного колгоспу тільки вже на посаду завідуючого гаражем. Перед виходом на пенсію працював завідуючим складу нафтопродуктів. Загалом трудовий стаж ювіляра склав 53 роки. За ці роки він заслужив великий авторитет серед людей, адже завжди серйозно і відповідально відносився до своїх обов’язків, якщо обіцяв, то виконував. А такі якості цінять.         

Сьогодні Іван Волошин живе з дружиною в своєму рідному селі, в якому народився і пропрацював все життя. Разом з дружиною виховали дочку та сина, мають трьох онуків та шестеро правнуків.  

Ще раз вітаємо ювіляра та його родину з таким святом, бажаємо всім здоров’я, благополуччя та процвітання. І нехай Господь дарує можливість зустріти ще не один день народження і не один ювілей в колі найближчих та найрідніших з усмішкою, наснагою та оптимізмом.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація