З 90-річним ювілеєм вітали жительку села Сосонка

18.04.18

Довгожителі – це жива історія нашого краю. Молоде покоління повинно пишатися їхньою життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламністю перед воєнними лихоліттями, голодоморами та труднощами післявоєнної відбудови.

90 років − цей поважний ювілей 17 квітня святкувала жителька села Сосонка Мороз Євдокія Іванівна. Привітати ювілярку завітали голова районної ради Сергій Сітарський, голови райдержадміністрації Михайло Демченко, Сосонський сільський голова Микола Демченко, секретар сільської ради Галина Бабенко, голова Вінницької районної організації ветеранів України Петро Василинич. Вони привітали шановну ювілярку з Днем народження та висловили їй свою вдячність за невтомну працю у післявоєнний час, вручили квіти та подарунки, також побажали міцного здоров’я, щастя, сили, бадьорості та злагоди в оселі.     

Голова районної ради звернувся до ювілярки зі щирими словами вітання та подяки за невтомну працю, життєву стійкість та мудрість: «Бажаю Вам та Вашій великій родині міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя».  

Більшу частину трудового шляху Євдокія Іванівна пропрацювала дояркою в колгоспі «Ленінський шлях». Вона виховала чотирьох дітей, а тепер живе, радіючи, що має вісім онуків та сім правнуків. Звичайно, ювілярці довелось пережити багато труднощів: голодомори, війну, повоєнні роки. Проте, вона не тільки все витримала, а завдяки щирому серцю й любові до рідних і близьких, зберегла оптимізм та надію на краще майбутнє.

Євдокія Іванівна подякувала за дарунки та теплі слова вітання, розповіла про свій трудовий шлях, поділилася секретами довголіття. Головний із них – любити та поважати людей і завжди залишатися активним та молодим душею.

Отже, побажаємо ювілярці та її родині ще довгих років життя, здоров’я, щастя та Божого благословення. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація