З 90-річним ювілеєм вітали жительку села Парпурівці

25.06.18

Довгожителі – це жива історія нашого краю. Коли позаду майже сто років життя, важко описати його одним словом, бо воно – як книжка, яку гортати б і гортати, читати б і читати. Антоніна Фомівна – одна із тих, кому Господь подарував прожити майже ціле століття.

90 років − такий поважний ювілей 23 червня святкувала жителька села Парпурівці Сокиринецької ОТГ Шевчук Антоніна Фомівна. Привітати ювілярку завітали голова районної ради Сергій Сітарський, голови райдержадміністрації Михайло Демченко та очільниця Сокиринецької об’єднаної громади Лариса Мельничук.

Гості привітали шановну ювілярку з Днем народження та висловили їй свою вдячність за її трудову діяльність, вручили квіти та подарунки, також побажали міцного здоров’я, щастя, сили, бадьорості та злагоди в оселі.     

Голова районної ради звернувся до ювілярки зі щирими словами вітання та подяки за сумлінну працю, життєву стійкість та мудрість: «Бажаю Вам та Вашій родині міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя».  

Левову частку свого життя, а саме, з 1949 року по 1984 рік, Антоніна Фомівна пропрацювала секретарем Парпуровецької сільської ради, виховала сина і дочку, а тепер виховує двох онуків та трьох правнуків. До речі, один з правнуків ювілярки на даний час перебуває на Сході, захищаючи Батьківщину. Пишаємося нашими героями. Звичайно, і ювілярці довелось пережити багато труднощів: голодомори, війну, повоєнні роки. Проте, вона не тільки все витримала, а завдяки щирому серцю й любові до рідних і близьких, зберегла оптимізм та надію на краще майбутнє, прививши це своїм дітям, онукам та правнукам.

Довгожителька у свої роки сердечно приймала вітання, дякувала гостям за увагу та побажання. Отож, ще раз побажаємо ювілярці та її родині довгих років життя, здоров’я, щастя та Божого благословення. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація